امروز :دوشنبه ۷ خرداد ۱۴۰۳ساعت : ۰۸:۰۵:۵۰

پایگاه خبری تحلیلی راه ملت
اولین و تنها رسانه کاملا دانشجویی استان کهگیلویه وبویراحمد

اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل

برانکو شرط را نپذیرفت! قطبی یک قدم نزدیکتر به نیمکت سرخ!

در صورتی که عنوان شده بود برانکو ایوانکوویچ به زودی برای هدایت پرسپولیس به تهران می آید حالا از وزارت ورزش خبر می رسد که به خاطر مدت زمان قرارداد، قطبی گزینه نزدیک تری برای جانشینی درخشان هست.

گزینه نخست محمدحسین نژادفلاح براى جانشینی حمید درخشان، برانکو ایوانکوویچ بود. سرمربی سابق تیم ملی فوتبال ایران از طریق مدیر برنامه هایش اعلام کرده بود فقط در صورتی به تهران می آید که مدت قراردادش یک فصل و نیم باشد. مبلغ پیشنهادی وی هم نزدیک به ٧٠٠ هزار دلار بود.

اما برخلاف توافق اولیه وزارت ورزش با این رقم، اینک عنوان شده که از آنجایی که پرسپولیس نهایت تا تابستان ٩۴ تحت اختیار دولت است، نمی شود مربی تحمیلی برای فصل بعد به خریداران معرفی کرد.

بنابراین در بسته دوم پیشنهادی که برای برانکو ارسال شد، به وی عنوان شد که وی برای شش ماه سرمربی پرسپولیس خواهد شد و البته با مخالفت این مربی کروات مواجه شد.

اما افشین قطبی اعلام کرده است شناخت کافی از فوتبال ایران دارد و برنامه های کوتاه مدتش قادر است شوک لازم را به پرسپولیس وارد کند. از این رو اگر در آخرین لحظات باز هم اتفاق خاصی رخ ندهد؛ افشین قطبی برای امضای قرارداد هفته آتی وارد تهران می شود.

البته دو موضوع در این بین تاثیر گذار هستند؛ نخست نتیجه ای که درخشان در بازی مقابل صبا می گیرد. سپس مالیات معوقه قطبی که در صورت توافق، باشگاه پرسپولیس باید آن را پرداخت کند.

یکى از افراد نزدیک به وزارت ورزش گفته که؛ به احتمال زیاد بازى با صبا آخرین مصافى است که درخشان روى نیمکت پرسپولیس می نشیند، از این رو شاید شاهد تحرکاتى روى سکوها باشیم.

خانواده بزرگ ورزش

منتشر شده در :2015/02/19 - 04:02|شناسه خبر: 4244 632 بازدید
گزارش خطا:

اخبار و سوژه های خبری خود را برای راه ملت ارسال کنید:

صفحه ارسال خبر - یادداشت

ایمیل گروه خبری راه ملت: [email protected]

تماس مستقیم : 09120139712

نظرات

ارسال نظر جدید

  • آخرین اخبار

آخرین اخبار استان

حمایت می کنیم


ساخت انواع وبسایت
بالای صفحه