امروز :پنج شنبه ۳ خرداد ۱۴۰۳ساعت : ۰۵:۴۸:۰۳

پایگاه خبری تحلیلی راه ملت
اولین و تنها رسانه کاملا دانشجویی استان کهگیلویه وبویراحمد

اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل

بیانیه گروه خبری راه ملت در پی قتل نوجوان ۱۷ ساله ی هم استانی

افسوس که قلمهامان چشم گریستن ندارد که حتی خون گریستن و روزها فریاد و ناله کردن در غم از دست دادن یک نو جوان و جوان ناچیز و کم است، نمیخواهیم کسی را مقصر اینگونه حوادث بدانیم که در این راه همه به یک اندازه مقصریم…

نون والقلم و ما یسطرون

در آستانه میلاد بانوی مهر و وفا و یگانه پرچم دار شهدای کربلا حضرت زینب کبری برای چندمین بار خبر تاسف باری در سراسر استان پیچید که دل هر انسان آزاده ای را به درد و هر انسان متفکری را به تفکر و تاثر وداشت.

ربودن و قتل بی شرمانه ی دختری ۱۷ ساله و رها کردن جسد آن در اطراف شهر چنان استان را در سوگ و ماتم و تعجب و سکوت کشاند که هیچ زبانی قادر به وصف این عمل حیوانی و غیر انسانی نیست و نخواهد بود، افسوس که چشهامان کم در ماتم اینچنین اتفاقات نگریسته است، مدتی قبل بود که ماجرای اسید پاشی در استان نیز دلها را خون کرد و قبل از آن نیز اتفاقاتی این چنین در سراسر استان باعث اذیت و آزار روح و روان مردم خون گرم این مهد پر تمدن گشته است.

افسوس که قلمهامان چشم گریستن ندارد که حتی خون گریستن و روزها فریاد و ناله کردن در غم از دست دادن یک نو جوان  و جوان ناچیز و کم است، نمیخواهیم کسی را مقصر اصلی اینگونه حوادث بدانیم که در این راه همه به یک اندازه مقصریم، چرا که همه از یک جامعه و همه از یک زیان هستیم، خوب میدانیم که از قدیم مردم این استان به خون گرمی، مهر،صفا و سادگی مشهور بوده و هستند اما براستی چرا اینچنین اتفاقات انگشت شمار اما ناراحت کننده ای باید اینگونه باعث ناراحتی و تاسف جامعه استان شود؟ تا چه وقت باید شاهد باشیم گروهی انگشت شمار با گمراهی جوانان غیور این دیار با روح و روان خانواده ها و مردم بازی و باعث نگرانی در سطح استان میشوند. آیا دیگر هنگام آن نرسیده است که اقدامی در خورد ایگونه افراد حیوان صفت انجام داد؟

تا کی و تا چه هنگام باید دل خانواده ای ساده و نجیب در غم از دست دادن فرزند خود بخون بگرید؟ تاکی و تا چه هنگام باید ترس بر چهره ی مردمی که سادگیشان تنها افتخارشان است سایه افکند؟ تا کی و تا چه هنگام باید خواهری نجیب و پاک دامن بدست حیوان صفتان اذیت شود و تاکی و تا چه هنگام باید ترسید از وقوع همچین اتفاقاتی؟ براستی آیا زمان آن فرا نرسیده که مسولین فعالیت خود را بیش از پیش بر روی این معضل اجتماعی متمرکز نمایند تا دیگر شاهد همچین حوادثی نباشیم؟

گروه خبری راه ملت متشکل از گروهی از جوانان استان کهگیلویه وبویر احمد ضمن محکوم کردن همچین اقدامات غیر انسانی و بی شرمانه و اظهار همدردی با خانواده های داغ دیده ی این حوادث و با تشکر از مقامات استانی جهت پیگیری و اقدامات انجام شده  مجددا از مسولین محترم تقاضا میکند تا علاوه بر برخورد قاطع با عامل و عاملان اینگونه حوداث شرایط و محیطی را فراهم آوردند تا انشاالله از این پس دیگر شاهد اینچنین حوادث ناگوار و بی شرمانه ای در سطح استان عزیزمان نباشیم.

منتشر شده در :2015/02/23 - 07:02|شناسه خبر: 4490 754 بازدید
گزارش خطا:

اخبار و سوژه های خبری خود را برای راه ملت ارسال کنید:

صفحه ارسال خبر - یادداشت

ایمیل گروه خبری راه ملت: [email protected]

تماس مستقیم : 09120139712

نظرات

ارسال نظر جدید

  • آخرین اخبار

آخرین اخبار استان

حمایت می کنیم


ساخت انواع وبسایت
بالای صفحه