امروز :دوشنبه ۷ خرداد ۱۴۰۳ساعت : ۰۷:۰۱:۱۱

پایگاه خبری تحلیلی راه ملت
اولین و تنها رسانه کاملا دانشجویی استان کهگیلویه وبویراحمد

اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل

تاجگردون : توسعه کهگیلویه و بویراحمد نیازمند توجه بیشترمسوولان است

رییس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی گفت: توسعه کهگیلویه و بویراحمد نیازمند تلاش و توجه بیشتر مسوولان است.

غلامرضا تاجگردون با اشاره به برپایی نمایشگاه محرومیت ها و توانمندی های کهگیلویه و بویراحمد در تهران افزود: توسعه این استان با توجه به ظرفیت های بالا در اقلیم چهارفصل به ویژه بخش های گردشگری، منابع آب و خاک متناسب با قابلیت های آن نیست.

وی با قدردانی از عکاسان دفاع مقدس که زمینه برگزاری معرفی محدودیت های و قابلیت های زندگی مردم کهگیلویه و بویراحمد در مجلس شورای اسلامی را فراهم کردند تصریح کرد: این استان با تامین نیمی از نفت صادراتی کشور و داشتن مواهب طبیعی مناسب جذب سرمایه گذاری و نیروی انسانی خوش فکر مستعد توسعه پایدار است.

رییس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی ابراز کرد: اختصاص اعتبارات برای رونق گردشگری و صنایع دستی در کهگیلویه و بویراحمد اقتصاد این منطقه را متحول می کند.

تاجگردون با یادآوری نرخ بالای بیکاری در این استان از مسوولان و متولیان امر خواست برای زدودن غبار محرومیت از چهره این استان و افزایش توسعه پایدار تلاش بیشتری کنند.

وی اظهار کرد:جذب سرمایه گذاران بخش خصوصی و اعتبارات موسسات بزرگ فرمان حضرت امام و بنیاد کوثر از برنامه های مسوولان برای افزایش توسعه پایدار در کهگیلویه و بویراحمد است.

نمایشگاه عکس محرومیت ها و توانمندی های کهگیلویه و بویراحمد در مجلس شورای اسلامی با همکاری مجمع نمایندگان این استان به مدت سه روز برپا شده است.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد، رییس مجلس شورای اسلامی و جمعی ار نمایندگان مجلس شورای اسلامی از این نمایشگاه دیدن کردند./ایرنا

منتشر شده در :2015/03/03 - 09:03|شناسه خبر: 5057 769 بازدید
گزارش خطا:

اخبار و سوژه های خبری خود را برای راه ملت ارسال کنید:

صفحه ارسال خبر - یادداشت

ایمیل گروه خبری راه ملت: [email protected]

تماس مستقیم : 09120139712

نظرات

ارسال نظر جدید

  • آخرین اخبار

آخرین اخبار استان

حمایت می کنیم


ساخت انواع وبسایت
بالای صفحه