امروز :سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۴۰۳ساعت : ۱۳:۱۷:۳۰

پایگاه خبری تحلیلی راه ملت
اولین و تنها رسانه کاملا دانشجویی استان کهگیلویه وبویراحمد

اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل

کاهش ۲۳ درصدی انواع سرقت در کهگیلویه و بویراحمد

فرمانده انتظامی کهگیلویه و بویراحمد گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون انواع سرقت و جرائم خشن کاهش ۲۳ درصدی داشته است.

سردار غلام عباس غلامزاده در همایش تجلیل از رابطین دولتی فرماندهی انتظامی کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه این رابطین در راستای پیشبرد اهداف این سازمان فعالت می کنند، افزود: یکی از اساسی ترین نیازهای جامعه بشری امنیت است که پیش نیاز بسیاری از نیازهای مسائل است.

وی با اشاره به اینکه تداوم امنیت در گرو همدلی و هماهنگی ارگانها و مردم تحقق پیدا می کند، اظهارکرد: اگر در جامعه امنیت وجود داشته باشد بسیاری از ناهنجاری ها در زمینه های سیاسی، اجتماعی و اقتصادی کاهش پیدا می کند.

فرمانده انتظامی کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه ارگانها و نهادها می توانند در زمینه امنیت نقش داشته باشند، خاطرنشان کرد: نیروی انتظامی به تنهایی نمی تواند امنیت را در جامعه برقرار کند و این مورد همکاری و همیاری همه رابطین و مردم را می طلبد.

سردار غلامزاده تاکید کرد: تلاش نیروی انتطامی این است که امنیت را در تمامی زمینه ها در جامعه و این استان به نحو مطلوب برقرار کند و از پیشنهاد ها و انتقادات استقبال می کند.

وی نقش رسانه ها را در آگاهی بخشی و اطلاع رسانی در زمینه امنیت مهم عنوان و تصریح کرد: رسانه ها باید این نقش و تاثیر گذار را به خوبی در جامعه ایفاء کنند.

فرمانده انتظامی کهگیلویه و بویراحمد از کاهش ۲۳ درصدی انواع جرائم خشن، سرقت ها از ابتدای سال جاری تاکنون خبر داد و یادآور شد: نتیجه کاهش این جرائم و سرقت ها تلاش شبانه روزی تمامی همکاران ما است.

در پایان این مراسم از ۲۳ روابط عمومی فعال در زمینه همکاری با فرماندهی انتظامی کهگیلویه و بویراحمد با اهداء لوح نجلیل شد./ایسنا

منتشر شده در :2015/03/03 - 09:03|شناسه خبر: 5060 770 بازدید
گزارش خطا:

اخبار و سوژه های خبری خود را برای راه ملت ارسال کنید:

صفحه ارسال خبر - یادداشت

ایمیل گروه خبری راه ملت: [email protected]

تماس مستقیم : 09120139712

نظرات

ارسال نظر جدید

  • آخرین اخبار

آخرین اخبار استان

حمایت می کنیم


ساخت انواع وبسایت
بالای صفحه