امروز :چهارشنبه ۲۹ فروردین ۱۴۰۳ساعت : ۰۹:۳۱:۲۸

پایگاه خبری تحلیلی راه ملت
اولین و تنها رسانه کاملا دانشجویی استان کهگیلویه وبویراحمد

اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل

پرسپولیس باخت ولی صدر نشین ماند

دوتیم پرسپولیس و النصر عربستان در شرایطی به دیدار یکدیگر رفتند که پرسپولیسی ها با کسب حداکثر امتیازات دو بازی گذشته خود بر صدر جدول گروه اول مسابقات تکیه زده بودند و النصری ها نیز با کسب دو تساوی در دو بازی با دو امتیاز در رده سوم جدول این گروه ایستاده بودند اما در […]

دوتیم پرسپولیس و النصر عربستان در شرایطی به دیدار یکدیگر رفتند که پرسپولیسی ها با کسب حداکثر امتیازات دو بازی گذشته خود بر صدر جدول گروه اول مسابقات تکیه زده بودند و النصری ها نیز با کسب دو تساوی در دو بازی با دو امتیاز در رده سوم جدول این گروه ایستاده بودند اما در نهایت این دیدار با نتیجه سه بر صفر به سود نماینده عربستان خاتمه پیدا کرد تا پرسپولیس صدرنشینی را از دست ندهد اما نفس سنگین النصر را پشت سر خود حس کند.

داور: ریوجی ساتو (ژاپن) کمک ها: تورو ساگارا (ژاپن)، شینجی اوچی (ژاپن)
اخطار: دقیقه ۲۸ رضا نورمحمدی دقیقه ۷۰ محسن بنگر دقیقه ۷۹ مهدی طارمی دقیقه ۸۸ محمد نوری از پرسپولیس دقیقه ۷۷ سهلاوی دقیقه ۹۴ استویانف از النصر

پرسپولیس:
سوشا مکانی، محسن بنگر، رضا نورمحمدی، مایکل اومانیا، محمدرضا خانزاده (۵۸ علی عسگری)، مهرداد کفشگری، احمد نورالهی (۷۸ صادقیان)، محمد نوری، امید عالیشاه، هادی نوروزی، مهدی طارمی (۸۱ علیپور)
سرمربی: حمید درخشان

النصر عربستان:
عبداله العنزی، احمد الفریدی (۶۸ یحیی شهری)، عبدالعزیز الجبرین، السهلاوی (۹۱ راهب)، فابیان استویانوف (۹۵ البیشی)، فرج، حسین عبدالغنی، عمر هاوساوی، محمد حسین، آدرین میرزجسکی، شایا شراهیلی
سرمربی: خورخه داسیلوا

شرح گل:
۱ – ۰ (النصر عربستان): پاس کاری النصری ها در پشت محوطه جریمه پرسپولیس با اشتباه محمد نوری توام شد و توپ با شوت محکم مایرجسکی از پشت محوطه جریمه سرخپوشان، وارد دروازه شد.
۲ – ۰ (النصر عربستان): پاس در عرض آدریان روی غفلت مدافعان پرسپولیس به استویانف رسید و او با یک شوت از پشت گوشه سمت راست محوطه جریمه دروازه پرسپولیس را روی غفلت سوشا مکانی باز کرد.
۳ – ۰ (النصر عربستان): غفلت بازیکنان پرسپولیس مهاجمین النصر را در موقعیتی سه به یک برابر سوشا مکانی قرار داد تا راهب از این موقعیت نهایت بهره را ببرد و برای بار سوم دروازه پرسپولیس را بگشاید.

دقایق حساس:
دقیقه ۱۱ – نفوذ خانزاده از جناح راست فرصثت خوبی را برای سرخپوشان مهیا کرد که ضربه وی توسط بازیکنان النصر به کرنر رفت.
دقیقه ۱۲ – ضربه کرنر ارسالی هادی نوروزی را، رضا نورمحدی با ضربه سر به سمت النصر زد که توپ روی سر وی جفت و جور نشد تا این فرصت سرخپوشان از دست برود.
دقیقه ۱۸ – پاس استایانوف را شهلاوی با ضربه ای چکشی و بصورت خطرناک از بالای دروازه پرسپولیس به بیرون زد.
دقیقه ۲۳ – پاس بلند خانزاده روی سر عالیشاه فرود آمد و ضربه سر زیبای وی با دخالت العنزی دروازه بان النصر به کرنر رفت.
دقیقه ۳۰ – حرکت امید عالیشاه در پشت محوطه جریمه النصر با شوت زیبای وی توام شد، که این ضربه را دروازه بان النصر با عکس العملی زیبا دفع کرد.
دقیقه ۳۴ – باز هم حمله النصری ها موقعیت خطرناکی را روی دروازه سرخپوشان ایجاد می کند و اینبار سوشا مکانی ضربه خطرناک آدریانو مایرجسکی را زیر تیر دروازه مهار کرد.
دقیقه ۳۵ – محمد نوری برای جبران اشتباه خود موقعیت خوبی را برای تیمش ایجاد کرد اما این فرصت توسط مدافعان النصر به بیرون رفت.
دقیقه ۳۶ – پرتاب اوت محسن بنگر درون محوطه جریمه زردپوشان ایجاد موقعیت خطرناکی کرد که در شلوغی جلوی دروازه توسط مدافعان النصر دور شد.
دقیقه ۳۷ – باز هم پرسپولیسی ها موقعیت دیگری را روی دروازه النصر ایجاد کرد که توپ ارسالی آنها را العنزی مهار کرد.
دقیقه ۳۹ – ضربه خطای ارسالی النصری ها روی دروازه پرسپولیس، موقعیت خطرناکی ایجاد کرد که توسط بازیکنان این تیم دور شد.
دقیقه ۴۱ – پاس عرضی نوروزی در محوطه جریمه النصر به طارمی رسید و ضربه وی با اختلاف کم و بصرت خطرناک از کنار دروازه حریف به بیرون رفت.
دقیقه ۵۶ – کرنر ارسالی بازیکنان عربستان با ضربه سر مهاجم آنها، بصورت خطناک و با اختلاف کمی از کنار دروازه پرسپولیس به بیرون رفت
دقیقه ۵۷ – حرکت پرسپولیسی ها از جناح راست، موقعیت خطرناکی را در محوطه جریمه النصر به وجود می آورد که تعلل خانزاده در زدن توپ باعث از دست رفتن این موقعیت خیلی خوب برای این تیم می شود.
دقیقه ۸۵ – سانتر علی عسگری را علیپور با ضربه سر به چهارچوب النصر زد که این توپ توسط دروازه بان این تیم مهار شد.
دقیقه ۸۹ – ضربه ایستگاهی النصری ها را السهلاوی زد که این توپ توسط مکانی مهار شد.

منتشر شده در :2015/03/18 - 12:03|شناسه خبر: 6231 516 بازدید
گزارش خطا:

اخبار و سوژه های خبری خود را برای راه ملت ارسال کنید:

صفحه ارسال خبر - یادداشت

ایمیل گروه خبری راه ملت: [email protected]

تماس مستقیم : 09120139712

نظرات

ارسال نظر جدید

  • آخرین اخبار

آخرین اخبار استان

حمایت می کنیم


ساخت انواع وبسایت
بالای صفحه