امروز :دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۳ساعت : ۱۷:۳۳:۰۷

پایگاه خبری تحلیلی راه ملت
اولین و تنها رسانه کاملا دانشجویی استان کهگیلویه وبویراحمد

اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل

محدویت‌های ترافیکی نوروز ۹۴ در استان کهگیلویه و بویر احمد

بر اساس اعلام مرکز مدیریت راه‌ها عبور و مرور انواع موتورسیکلت در ایام اجرای طرح نوروزی در تمامی آزادراه‌ها، بزرگراه‌ها و محورهایی که ضرورت ایجاب کند ممنوع خواهد بود.

راه ملت ؛  بر اساس اعلام مرکز مدیریت راه‌ها عبور و مرور انواع موتورسیکلت در ایام اجرای طرح نوروزی در تمامی آزادراه‌ها، بزرگراه‌ها و محورهایی که ضرورت ایجاب کند ممنوع خواهد بود.

در تمامی محورهای برون‌شهری که در ایام فوق ممنوعیت و محدودیت ترافیکی برای انواع تریلر و کامیون اعمال می‌شود، عبور و مرور انواع تریلر، کامیون و تانکرهای حامل مواد سوختی و فاسدشدنی، از این امر مستثنی بوده و ممنوعیت تردد این قبیل از وسایل نقلیه فقط در راههایی اعمال می‎شود که مقررات یکطرفه شدن عبور و مرور در آنها اجرا می‎شود یا ممنوعیت تردد در طول سال دارند.

 

محور گچساران-بهبهان-رامهرمز

تردد انواع تریلر و کامیون به استثناء حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت هفت تا ساعت ۲۴ روزهای ۲۷و ۲۸و ۲۹ اسفند و همچنین روزهای دوم،‌۱۲، ۱۳و ۱۴فروردین در محور فوق ممنوع است.

محور اصفهان-بروجن-لردگان-ایذه،لردگان-یاسوج و بالعکس:

تردد انواع تریلر و کامیون به استثناء حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۰۷:۰۰ الی ساعت ۲۴:۰۰روزهای۲۷و ۲۸و ۲۹ اسفند ۱۳۹۳ و همچنین روزهای ۱و ۲ و ۳ و ۴ و ۱۲و۱۳و ۱۴ فروردین ۱۳۹۴ در محور فوق ممنوع است.

 

محورهای شیراز- نورآباد-گچساران-شیراز-کازرون-بوشهر و بالعکس:

تردد انواع تریلر و کامیون به استثناء حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۰۷:۰۰ الی ساعت ۲۴:۰۰ روزهای۱۲و۱۳و ۱۴/۱/۱۳۹۴۱۴ فروردین ۱۳۹۴ در محور فوق ممنوع است.

منتشر شده در :2015/03/20 - 04:03|شناسه خبر: 6447 697 بازدید
گزارش خطا:
برچسب ها:

اخبار و سوژه های خبری خود را برای راه ملت ارسال کنید:

صفحه ارسال خبر - یادداشت

ایمیل گروه خبری راه ملت: [email protected]

تماس مستقیم : 09120139712

نظرات

ارسال نظر جدید

  • آخرین اخبار

آخرین اخبار استان

حمایت می کنیم


ساخت انواع وبسایت
بالای صفحه