امروز :دوشنبه ۷ خرداد ۱۴۰۳ساعت : ۱۵:۱۳:۲۷

پایگاه خبری تحلیلی راه ملت
اولین و تنها رسانه کاملا دانشجویی استان کهگیلویه وبویراحمد

اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل

بزرگواری: فتنه گران از نامه ی امام عبرت بگیرند

بزرگواری تصریح کرد: این افراد گمراه به نصیحت ولی زمانه خود گوش ندادند و سرنوشتی پیدا کردند که دلیل آن غلطیدن در ورطه انحراف بود.

راه ملت، نماینده چهار شهرستان کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به نامه امام راحل در روز ۶ فروردین سال ۶۸ به برخی مطرودین نظام گفت: فتنه‌گران و سران آن‌ها از نامه امام راحل در ۶ فروردین ۶۸ به مطرودین عبرت بگیرند.

حجت‌الاسلام سید علی‌محمد بزرگواری عصر امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به نامه تاریخی روز ۶ فروردین سال ۶۸ امام راحل به برخی از مطرودین انقلاب اظهار کرد: این نامه تاریخی امام برای همیشه عبرت‌آموز خواهد بود تا کسی در نظام جمهوری اسلامی به دنبال فتنه‌گری نباشد.

وی با بیان اینکه در آن دوره برخی از افراد ساده‌لوح با اعمال و گفتاری که داشتند خود را از بدنه انقلاب و نظام طرد کردند، ادامه داد: هرچه امام راحل تلاش کرد این فرد از دامان انقلاب خارج نشود و خط انحراف را در پیش نگیرد اثربخش نبود.

نماینده مردم شهرستان‌های کهگیلویه، بهمئی، چرام و لنده در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: خط انحراف موجب شد که عده‌ای از انقلاب و مسیر آن خارج شوند؛ درست شبیه آنچه که در فتنه ۸۸ رخ داد و عده‌ای به نصیحت‌های مقام معظم رهبری گوش ندادند و مسیر خود را از انقلاب و مردم جدا کردند.

بزرگواری تصریح کرد: این افراد گمراه به نصیحت ولی زمانه خود گوش ندادند و سرنوشتی پیدا کردند که دلیل آن غلطیدن در ورطه انحراف بود.

منتشر شده در :2015/03/30 - 01:03|شناسه خبر: 7102 739 بازدید
گزارش خطا:

اخبار و سوژه های خبری خود را برای راه ملت ارسال کنید:

صفحه ارسال خبر - یادداشت

ایمیل گروه خبری راه ملت: [email protected]

تماس مستقیم : 09120139712

نظرات

ارسال نظر جدید

  • آخرین اخبار

آخرین اخبار استان

حمایت می کنیم


ساخت انواع وبسایت
بالای صفحه