امروز :دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۳ساعت : ۱۷:۱۷:۱۵

پایگاه خبری تحلیلی راه ملت
اولین و تنها رسانه کاملا دانشجویی استان کهگیلویه وبویراحمد

اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل

فیاض‌بخش: نتیجه قطعی نشست اصولگرایان بزودی مشخص ‌می‌شود

راه ملت، فعال سیاسی اصولگرای حوزه انتخابیه کهگیلویه گفت: نشست اصولگرایان کهگیلویه امشب در شهر دهدشت با حضور همه اعضا برگزار شد. حسین فیاض‌بخش در گفت‌وگو با یک سایت محلی، با بیان اینکه این جلسه در ادامه سلسله جلسات گذشته برگزار شد، اظهار کرد: نشست امشب اصولگرایان کهگیلویه به جمع‌بندی نهایی نرسید و قرار است […]

راه ملت، فعال سیاسی اصولگرای حوزه انتخابیه کهگیلویه گفت: نشست اصولگرایان کهگیلویه امشب در شهر دهدشت با حضور همه اعضا برگزار شد.

حسین فیاض‌بخش در گفت‌وگو با یک سایت محلی، با بیان اینکه این جلسه در ادامه سلسله جلسات گذشته برگزار شد، اظهار کرد: نشست امشب اصولگرایان کهگیلویه به جمع‌بندی نهایی نرسید و قرار است این جلسه به زودی برگزار شود و نتیجه نهایی آن به اطلاع عموم می‌رسد.

این فعال سیاسی اصولگرا با بیان اینکه این نشست در یک فضای صادقانه، همدلی، صمیمانه و بدون هیچ‌گونه مسئله خاصی برگزار شد، ادامه داد: در این نشست بیشتر پیرامون راهکارها و پیشنهادات بحث و تبادل نظر شد و مطالب خوبی هم بیان گردید.

فیاض‌بخش تصریح کرد: نشست امشب تا دیر وقت به طول انجامید و قرار بر این شد که جلسه بعدی به زودی برگزار شود و جمع‌بندی نهایی آن جلسه را اطلاع‌رسانی کنیم.

وی تاکید کرد: این نشست خیلی صمیمانه و دوستانه در یک فضای همدلی و وحدت با حضور همه اعضا برگزار شد و خروجی مطلوبی نیز خواهد داشت.

منتشر شده در :2015/04/01 - 11:04|شناسه خبر: 7211 776 بازدید
گزارش خطا:

اخبار و سوژه های خبری خود را برای راه ملت ارسال کنید:

صفحه ارسال خبر - یادداشت

ایمیل گروه خبری راه ملت: [email protected]

تماس مستقیم : 09120139712

نظرات

ارسال نظر جدید

  • آخرین اخبار

آخرین اخبار استان

حمایت می کنیم


ساخت انواع وبسایت
بالای صفحه