امروز :دوشنبه ۷ خرداد ۱۴۰۳ساعت : ۱۵:۰۷:۴۲

پایگاه خبری تحلیلی راه ملت
اولین و تنها رسانه کاملا دانشجویی استان کهگیلویه وبویراحمد

اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل

بزرگواری:تلاش‌ها برای شهرستان شدن قلعه‌رئیسی و دیشموک همچنان ادامه دارد

یکی از عواملی که نگذاشت قلعه‌رئیسی و دیشموک در سال‌های گذشته شهرستان شود معارضاتی بود که بین مردم این دو بخش وجود داشت.

راه ملت، به نقل از پورتال نماینده کهگیلویه، حجت‌الاسلام سید علی‌محمد بزرگواری  اظهار داشت: همه آنچه که تاکنون مقام معظم رهبری در طول دوران زعامت خود بر امت اسلامی بیان داشته‌اند از روی حکمت و مصلحت بوده است.

نماینده مردم شهرستان‌های کهگیلویه، بهمئی، چرام و لنده در مجلس بیان کرد: رهبری معظم انقلاب در پیام نوروزی خود به خوبی فرمودند که باید شعار سال گذشته فراموش نشود و همه با عزم ملی به دنبال کار و تلاش برای توسعه کشور باشیم.

وی افزود: امسال با توجه به اینکه باید در راستای توسعه کشور و خدمات‌رسانی بیشتر به مردم کار کنیم این پیام از سوی رهبری صادر شد که دولت و ملت با تعامل و کمک به یکدیگر مسیر توسعه کشور را آسان کنند.

نماینده مردم شهرستان‌های کهگیلویه، بهمئی، چرام و لنده در مجلس خاطرنشان کرد: مطالعات اولیه برای ارتقای دو بخش قلعه‌رئیسی و دیشموک به شهرستان انجام شده و امیدواریم دولت با این اقدام شایسته، امید و شادی را به مردم این بخش‌ها دو چندان کند.

وی با بیان اینکه پرونده شهرستان شدن این دو بخش در کمیته تخصصی دولت است، تاکید کرد: در دولت نهم و دهم کار شهرستان شدن این دو بخش به صورت خوبی پیش رفت ولی در دولت یازدهم کار تقسیمات کشوری به کلی تعطیل شد و این عامل باعث شد که کار شهرستان شدن این دو بخش هم تعطیل شود ولی همچنان در حال تلاش برای شهرستان شدن این دو بخش هستیم.

بزرگواری اذعان داشت: یکی از عواملی که نگذاشت قلعه‌رئیسی و دیشموک در سال‌های گذشته شهرستان شود معارضاتی بود که بین مردم این دو بخش وجود داشت.

این نماینده مجلس در پایان از مردم و مسئولین این دو بخش خواست که هم‌پای با نماینده تلاش و پیگیری کنند.

منتشر شده در :2015/04/09 - 11:04|شناسه خبر: 7633 641 بازدید
گزارش خطا:

اخبار و سوژه های خبری خود را برای راه ملت ارسال کنید:

صفحه ارسال خبر - یادداشت

ایمیل گروه خبری راه ملت: [email protected]

تماس مستقیم : 09120139712

نظرات

ارسال نظر جدید

  • آخرین اخبار

آخرین اخبار استان

حمایت می کنیم


ساخت انواع وبسایت
بالای صفحه