امروز :سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۴۰۳ساعت : ۱۲:۳۴:۲۶

پایگاه خبری تحلیلی راه ملت
اولین و تنها رسانه کاملا دانشجویی استان کهگیلویه وبویراحمد

اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل

ادارات استان پنجشنبه ها تعطیل می شوند

در سال گذشته روز پنجشنبه تعطیل و مورد رضایت مردم و مسوولان بود و در این بین امسال نیز در همانند قبل عمل خواهیم نمود.

به گزارش راه ملت ،” مجید محنایی ”  گفت: در سال گذشته روز پنجشنبه تعطیل و مورد رضایت مردم و مسوولان بود و در این بین امسال نیز در همانند قبل عمل خواهیم نمود.
وی با بیان اینکه تعطیلی کامل روز پنجشنبه بغیر از تابستان نیز در دستورکار مسوولان استانی است ، اظهارداشت: منتظر تصویب طرح پیشنهادی از سوی دولت به استان بوده  و در این طرح ، اختیار به استاندار واگذار می شود.
معاون توسعه ومدیریت و منابع انسانی استاندار کهگیلویه و بویراحمد افزود: اگر اجازه به ” دکتر خادمی ” استاندار از سوی داده شود پنجشنبه بطور کامل در استان تعطیل می شود.
محنایی با تشریح تقسیم ساعات کاری در شش روز هفته ، خاطرنشان کرد: در صورت مجوز از سوی دولت به استان ، برنامه ای طراحی نموده تا مشکلی برای مراجعاه کنندگان به دستگاههای اجرایی و شرکت های خدماتی پیش نیاید.
وی گفت: پیشنهادات لازم برای تعطیلی روز پنجشنبه از سوی مسوولان استانی کهگیلویه و بویراحمد به دولت ارائه شده و امیدواریم دولت با درخواست استان مبنی برتعطیلی روز پنجشنبه بطور کامل موافقت کند.
معاون توسعه ومدیریت و منابع انسانی استاندار کهگیلویه و بویراحمد ، کاهش انرژی ، افزایش حضور پرسنل اداری در کنار خانواده و رفع برخی مشکلات دیدارهای منطقه ای کارکنان دولت را از مهمترین فواید تعطیلی روز پنجشنبه برشمرد.
محنایی افزود: در زمان تعطیلی روز پنجشنبه هیچگونه مشکلی برای مراجعه کنندگان بوجود نخواهد آمد و ساعات کاری بنحو شایسته ای تنظیم می شود./عصردنا
منتشر شده در :2015/04/15 - 06:04|شناسه خبر: 7920 851 بازدید
گزارش خطا:

اخبار و سوژه های خبری خود را برای راه ملت ارسال کنید:

صفحه ارسال خبر - یادداشت

ایمیل گروه خبری راه ملت: [email protected]

تماس مستقیم : 09120139712

نظرات

ارسال نظر جدید

  • آخرین اخبار

آخرین اخبار استان

حمایت می کنیم


ساخت انواع وبسایت
بالای صفحه