امروز :پنج شنبه ۳ خرداد ۱۴۰۳ساعت : ۰۴:۲۹:۴۴

پایگاه خبری تحلیلی راه ملت
اولین و تنها رسانه کاملا دانشجویی استان کهگیلویه وبویراحمد

اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل

کتاب «رویکردی به دانشگاه کارآفرین هنر» در یاسوج رونمایی شد

کتاب «رویکردی به دانشگاه کارآفرین هنر» تولید واحد آموزش حوزه هنری کهگیلویه وبویراحمد نوشته حسین خلیلی ،مدرس دانشگاه در یاسوج رونمایی شد.

به گزارش راه ملت و به نقل از روابط عمومی حوزه هنری کهگیلویه وبویراحمد؛ اسحاق آقایی مسئول واحد آموزش حوزه هنری استان گفت: کتاب “رویکردی به دانشگاه کارآفرین هنر” با حمایت حوزه هنری استان توسط حسین خلیلی نویسنده و پژوهشگر هم استانی نوشته و در انتشارات نودا منتشر و روانه بازار نشر شده است.

وی افزود: حسین خلیلی مولف و مدرس دانشگاه از سال ۹۱ در حوزه کسب و کار و کارآفرینی با حوزه هنری فعالیت دارد و اولین فارغ التحصیل این رشته است که تا کنون ۵ کتاب در حوزه هنر و کارآفرینی آن در حوزه هنری استان تالیف کرده است.

آقایی تصریح کرد: کتاب رویکرد به دانشگاه کار آفرین یک اثر پژوهشی با موضوع راهبردهای توسعه اقتصاد آموش عالی هنر در ایران است و هدف از تولید این اثر،بررسی وضعیت اقتصادی آموزش عالی و تحصیلات تکمیلی هنر در ایران با رویکرد دانشگاه کار آفرین هنرو همچنین تدوین راهبردهای توسعه اقتصاد آموزش عالی هنر بوده است.

وی با اشاره به تازه ترین اثر رونمایی شده حوزه هنری استان گفت: این کتاب درچهار فصل و۴۲۸ صفحه حاصل سالها تجربه نویسنده در رشته اقتصاد هنر می باشد که توسط انتشارات نودا به چاپ رسیده و می تواند منبع مطالعاتی معتبری برای دانشجویان و علاقمندان به این رشته باشد.

منتشر شده در :2023/01/15 - 02:01|شناسه خبر: 81011 1108 بازدید
گزارش خطا:

اخبار و سوژه های خبری خود را برای راه ملت ارسال کنید:

صفحه ارسال خبر - یادداشت

ایمیل گروه خبری راه ملت: [email protected]

تماس مستقیم : 09120139712

نظرات

ارسال نظر جدید

  • آخرین اخبار

آخرین اخبار استان

حمایت می کنیم


ساخت انواع وبسایت
بالای صفحه