امروز :دوشنبه ۷ خرداد ۱۴۰۳ساعت : ۰۹:۰۵:۱۸

پایگاه خبری تحلیلی راه ملت
اولین و تنها رسانه کاملا دانشجویی استان کهگیلویه وبویراحمد

اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل

کهگیلویه و بویراحمد تنها استان بدون مجتمع فرهنگی ویژه کودکان است

  سید هانی حسینی روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا با اشاره به اینکه کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان کهگیلویه و بویراحمد بیش از ۱۸ هزار کودک را زیر پوشش داردافزود: وجود مجتمع فرهنگی و هنری ویژه کودکان و نوجوانان یک ضرورت است. وی بیان کرد:مجتمع های فرهنگی و هنری […]

۸۱۳۴۰۸۳۰-۵۹۹۹۴۵۹

 

سید هانی حسینی روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا با اشاره به اینکه کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان کهگیلویه و بویراحمد بیش از ۱۸ هزار کودک را زیر پوشش داردافزود: وجود مجتمع فرهنگی و هنری ویژه کودکان و نوجوانان یک ضرورت است.

وی بیان کرد:مجتمع های فرهنگی و هنری در تربیت نیروهای متخصص نقش اساسی دارند و در برگزاری کارگاه های آموزشی ویژه کودکان و نوجوانان نیز تاثیرگذارند.

حسینی اظهار کرد: کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان برای ساخت مجتمع فرهنگی هنری ویژه کودکان و نوجوانان با مشکل اعتبار مواجه است که انتظار می رود خیرین در این امر سرمایه گذاری و همکاری کنند.

حسینی با بیان اینکه ۱۰ سالن سینمایی کودک و نوجوان در کهگیلویه و بویراحمد وجود دارد، گفت: در حال حاضر این سالن ها به لحاظ تجهیزات برای نمایش فیلم کودک مناسب نیستند.

وی نبود کتابخانه سیار روستایی را از دیگر مشکلات کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان کهگیلویه و بویراحمد برای خدمات رسانی به جامعه هدف عنوان کرد.

حسینی ابراز داشت: نوشتن داستان و تولید فیلم از نیازهای اصلی کودکان برای فرهنگ سازی و تربیت است که در این زمینه از داستان نویسان و فیلمسازانی که آثار آنها از سوی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان تایید شود حمایت می کند.

منتشر شده در :2014/10/07 - 06:10|شناسه خبر: 819 602 بازدید
گزارش خطا:

اخبار و سوژه های خبری خود را برای راه ملت ارسال کنید:

صفحه ارسال خبر - یادداشت

ایمیل گروه خبری راه ملت: [email protected]

تماس مستقیم : 09120139712

نظرات

ارسال نظر جدید

  • آخرین اخبار

آخرین اخبار استان

حمایت می کنیم


ساخت انواع وبسایت
بالای صفحه