امروز :دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۳ساعت : ۱۶:۲۲:۰۷

پایگاه خبری تحلیلی راه ملت
اولین و تنها رسانه کاملا دانشجویی استان کهگیلویه وبویراحمد

اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل

روشنفکر نخبگان جریانات سیاسی منتقد را به جلسه هم اندیشی مدیریت آب دعوت کرد / مطالعات سدها در دوره بنده اجازه خروج یک قطره آب از استان را نمی دهد

نماینده شهرستان‌های بویراحمد، دنا و مارگون، گفت: منافع سدهایی که طرح مطالعاتی آنها در دوره حضورش در مجلس پیگیری شده‌است، عاید مردم در بویراحمد، دنا و مارگون خواهد شد و از نخبگان جریانات سیاسی و فعالان زیست محیطی جهت شرکت در نشست هم‌اندیشی دعوت به عمل آورد.

به گزارش راه ملت و به نقل از تابناک، نماینده شهرستان‌های بویراحمد دنا و مارگون در مجلس شورای اسلامی با اشاره به موضوع احداث سد خرسان، اظهار داشت: در این رابطه دغدغه مردم منطقه سادات محمودی به حق و قابل دفاع می‌باشد.
وی افزود: قطعاً در راستای قانون جهت دفاع از حق مردم و همچنین مدیریت منابع آبی شهرستان‌های بویراحمد، دنا و مارگون از هیچ تلاشی دریغ نخواهد شد.
مهدی روشنفکر با اشاره به اینکه استان کهگیلویه و بویراحمد از جمله مهمترین تأمین کنندگان آب حوزه کارون است، گفت: از ابتدا شروع بکار در مجلس شورای اسلامی به عنوان خادم مردم تلاش نموده‌ام که حق تضییع شده استان در موضوع مدیریت منابع آبی به مردم استان برگردانده شود و تمام سد‌هایی که در مدت حضور در مجلس در حوزه انتخابیه طرح مطالعاتی آن‌ها انجام شده است هیچ آبی از این سد‌ها به خارج از استان نرفته و منافع آن عاید استان خواهد شد.
وی ضمن تشکر از دغدغه گروه‌های مختلف اعم از سیاسی و اجتماعی، چهره‌های شاخص سیاسی و اجتماعی شهرستان‌های بویراحمد، دنا و مارگون و همچنین فعالان زیست محیطی پیرامون مدیریت منابع آبی، تصریح کرد: جهت احقاق حقوق مردم در این زمینه آماده نشست هم‌اندیشی با نخبگان جریانات سیاسی و فعالان زیست محیطی هستیم.
روشنفکر بیان کرد: از جریانات سیاسی و فعالان زیست محیطی جهت معرفی نمایندگان خود در این نشست هم‌اندیشی دعوت به عمل می‌آید.
در پایان لازم به یادآوری است فعالان زیست محیطی و جریانات سیاسی که اخیراً نسبت به احداث سد خرسان دغدغه و نقد داشته و موضوعات منتشر شده را خروجی هم‌اندیشی با نخبگان خود دانسته‌اند، لیست نمایندگان و نخبگان خود را جهت حضور در این هم‌اندیشی مکتوب به دفتر نماینده شهرستان‌های بویراحمد، دنا و مارگون در خیابان تختی یاسوج، روبروی نقلیه شهرداری تحویل نمایند.

منتشر شده در :2023/03/17 - 07:03|شناسه خبر: 82562 284 بازدید
گزارش خطا:

اخبار و سوژه های خبری خود را برای راه ملت ارسال کنید:

صفحه ارسال خبر - یادداشت

ایمیل گروه خبری راه ملت: [email protected]

تماس مستقیم : 09120139712

نظرات

ارسال نظر جدید

  • آخرین اخبار

آخرین اخبار استان

حمایت می کنیم


ساخت انواع وبسایت
بالای صفحه