امروز :سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۴۰۳ساعت : ۱۳:۴۰:۵۶

پایگاه خبری تحلیلی راه ملت
اولین و تنها رسانه کاملا دانشجویی استان کهگیلویه وبویراحمد

اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل

اتحاد اصولگرایان گچساران برای شکست “تاجگردون”

عزیزالله رحمانی‌اصل در جمع جوانان اصولگرای گچساران، اظهار داشت: اصولگرایی تعریف خاصی دارد و هر کسی نمی‌تواند در دایره اصولگرایی قرار گیرد.

راه ملت، عزیزالله رحمانی‌اصل در جمع جوانان اصولگرای گچساران، اظهار داشت: اصولگرایی تعریف خاصی دارد و هر کسی نمی‌تواند در دایره اصولگرایی قرار گیرد.

وی با اشاره به اینکه جریان اصولگرایی نیاز به سازماندهی دارد، افزود: این جریان به سازندگی و تربیت نیرو نیاز دارد و حزب موتلفه اسلامی از بدو تأسیس تربیت و پرورش نیرو را در دستور کار خود قرار داده است.

دبیر حزب موتلفه اسلامی گچساران با بیان اینکه جریان اصولگرایی در سطح کشور به جوانان و بحث جوان‌گرایی اهمیت می‌دهد، گفت: جوان‌گرایی در سرلوحه کار حزب موتلفه اسلامی در سطح کشور قرار گرفته و این حزب آمادگی جذب جوانان را دارد.

رحمانی‌اصل با اشاره به انتخابات مجلس دهم در حوزه انتخابیه گچساران و باشت، عنوان کرد: پس از انتخابات مجلس نهم که در آن بازنده بودیم، تصمیم گرفتیم به سال‌های قبل برگردیم و بار دیگر با وحدت و اتحاد وارد عرصه انتخابات شویم.

وی با تأکید بر اینکه باید همه ما تلاش کنیم آرمان اصولگرایی در همه زمینه‌های سیاسی، فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی حاکم بر شهر ما باشد، تصریح کرد: اگر تفرقه بین جریان اصولگرایی در شهر ما پیش بیاید، دیگران از آن استفاده و ارزش‌ها به ضد ارزش‌ها تبدیل می‌شود.

دبیر حزب موتلفه اسلامی گچساران با اشاره به اینکه در حوزه انتخابیه گچساران و باشت برای انتخابات مجلس دهم جرقه وحدت زده شده است، افزود: اکنون یک شورای راهبردی ۱۵ نفره در گچساران وضعیت و ویژگی‌های نامزدها را بررسی می‌کنند و ان شاءالله بتوانیم به یک گزینه معقول برسیم.

رحمانی‌اصل با بیان اینکه وحدت در بین جریان اصولگرایی در گچساران رقیب را به چالش و هراس کشانده است، گفت: وحدت در بین اصولگرایان سبب شده که جریان رقیب زودهنگام وارد انتخابات شده و جلسات و همایش‌های انتخاباتی برگزار می‌کنند.

وی خاطرنشان کرد: جریان رقیب وعده و وعیدهای انتخاباتی می‌دهند و از موقعیت‌ها و جایگاه‌ها استفاده می‌کنند و ما حرف‌های بسیاری برای گفتن داریم که به وقت خود می‌گوییم.

دبیر حزب موتلفه اسلامی گچساران با بیان اینکه معیارهای گزینه معقول در جریان اصولگرایی برای انتخابات مجلس دهم مشخص و تعیین شده است، عنوان کرد: شورای راهبردی ۱۵ نفره شرایط نامزدها را بررسی می‌کنند و شاخص‌ها و ویژگی‌های هر نامزدی که بیشتر با معیارها نزدیک باشد، آن نامزد در اولویت است./تسنیم

منتشر شده در :2015/04/22 - 01:04|شناسه خبر: 8292 1130 بازدید
گزارش خطا:

اخبار و سوژه های خبری خود را برای راه ملت ارسال کنید:

صفحه ارسال خبر - یادداشت

ایمیل گروه خبری راه ملت: [email protected]

تماس مستقیم : 09120139712

نظرات

ارسال نظر جدید

  • آخرین اخبار

آخرین اخبار استان

حمایت می کنیم


ساخت انواع وبسایت
بالای صفحه