امروز :دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۳ساعت : ۱۶:۵۷:۵۸

پایگاه خبری تحلیلی راه ملت
اولین و تنها رسانه کاملا دانشجویی استان کهگیلویه وبویراحمد

اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل

آمادگی شرکت گاز استان کهگیلویه و بویراحمد برای فصل سرما

مدیرعامل شرکت گاز استان کهگیلویه و بویراحمد از آمادگی این شرکت برای فصل سرما خبر داد.

به گزارش راه ملت و به نقل از روابط‌عمومی شرکت گاز کهگیلویه و بویراحمد، ریحان بهادر به اقدامات انجام شده برای استمرار جریان گاز در روزهای سرد سال اشاره کرد و گفت: این شرکت هر ساله در فصل گرم سال بر اساس برنامه‌ریزی، همه ایستگاه‌ها و تأسیسات گاز را مورد تعمیرات اساسی قرار می‌دهد تا احتمال افت فشار گاز در فصل سرما به حداقل برسد.

بهادر گفت : نقاطی که افت فشار در زمستان سال گذشته مشاهده گردید ، امسال رفع نقص و تعمیر گردید.
مدیرعامل گاز استان با اشاره به زمستان سرد امسال گفت : شبکه های گاز استان کاملا عیب یابی شده و ۵۰ شیر در سراسر استان تعویض و تعمیر گردید و ماشین های امداد بصورت ویژه و مجهز به امکانات بروز بهره برداری شده اند.

وی افزود: برنامه ریزی جهت امداد مکانیزه ۱۹۴ انجام گردید و در حال پیاده سازی می باشد تا مردم استان در فصل سرمای امسال جهت امورات امدادی بصورت ویژه مورد تکریم قرار گیرند.

بهادر با تاکید بر صرفه جویی گاز توسط مردم در این استان بیان کرد: مردم صرفه‌جویی در مصرف گاز را فراموش نکنند و با انجام چند راهکار ساده از جمله پوشیدن لباس‌های ضخیم زمستانه، استفاده از یک بخاری در منزل، کم‌کردن یک درجه از گرمای محیط، نصب پرده‌های ضخیم می توان مصرف گاز را مدیریت کرد.

وی تصریح کرد: مسدودکردن روزنه‌های ورود هوای سرد با درنظرگرفتن هوای موردنیاز برای سوخت وسایل گازسوز، تنظیم دمای اتاق در حد استاندارد بین ۱۸ تا ۲۱ سانتیگراد که دمای رفاه است، بستن شیر شوفاژ اتاق‌هایی که مورداستفاده قرار نمی‌گیرند، از دیگر اقداماتی است که می توان با آن مصرف گاز را مدیریت کرد.و تاکید کرد ادارات در سطح استان به روال سالهای گذشته شرکت گاز استان را همیاری و همکاری نمایند.

 

منتشر شده در :2023/11/24 - 01:11|شناسه خبر: 88759 134 بازدید
گزارش خطا:

اخبار و سوژه های خبری خود را برای راه ملت ارسال کنید:

صفحه ارسال خبر - یادداشت

ایمیل گروه خبری راه ملت: [email protected]

تماس مستقیم : 09120139712

نظرات

ارسال نظر جدید

  • آخرین اخبار

آخرین اخبار استان

حمایت می کنیم


ساخت انواع وبسایت
بالای صفحه