امروز :جمعه ۲۵ خرداد ۱۴۰۳ساعت : ۰۱:۴۶:۳۵

پایگاه خبری تحلیلی راه ملت
اولین و تنها رسانه کاملا دانشجویی استان کهگیلویه وبویراحمد

اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل

نامزدهای اصولگرا دریافت‌کننده پول از رحیمی بودند و نه رقبای اصلاح‌طلب آنان

یک نماینده ادوار مجلس، با ارسال جوابیه ای به مدیرمسوول کیهان، «آدرس اشتباه» وی در خصوص «دریافت کنندگان پول از رحیمی» در انتخابات مجلس هشتم را «اصلاح» و با اشاره به نامه رحیمی به احمدی‌نژاد مبنی بر «کمک مالی به نامزدهای اصولگرای انتخابات مجلس هشتم» نوشت: «طبق اعلام آقای رحیمی و براساس حضور وی در ائتلاف جبهه متحد، نامزدهای اصولگرا دریافت کننده کمک بودند و نه رقبای اصلاح‌طلب آنان». متن کامل جوابیه حجت الاسلام علیخانی، به شرح زیر می‌باشد:

جناب آقای شریعتمداری
مدیرمسوول محترم روزنامه کیهان
باسلام، با عنایت به درج مطلبی در روزنامه کیهان شماره ۲۰۹۹۱ مورخ ۱۸/۱۱/۹۳ تحت عنوان «جزو ۲۲۰ نفر که بود جزو ۱۷۰ نفر چی؟!» دستور فرمایید مطابق قانون مطبوعات عینا و در اولین شماره پاسخ زیر درج شود: زمانی که در پاسخ به اظهارات آقای احمد توکلی مصاحبه می کردم، انتظار واکنش های تخریبی را داشتم، اما تصور نمی کردم که اتهام پرداخت پول از سوی آقای رحیمی به «نامزدهای اصولگرا در انتخابات مجلس هشتم» را به صورت سوال و کنایه به بنده و حتی برخی دیگر از اصلاح طلبان درکیهان و برخی سایت های همسو مشاهده کنم.

آقای محمدرضا رحیمی در نامه خود به آقای احمدی نژاد آورده بود: «… برای انتخابات مجلس هشتم نیز کمیته‌ای متشکل از برخی چهره‌های اصولگرا برگزار و بنا شد از کاندیداهای اصولگرا در سطح کشور از طریق کمک‌های غیردولتی پشتیبانی مالی شود…». جنابعالی به خوبی می دانید که: برای انتخابات مجلس هشتم با توجه به اتفاق نظر سه جریان سیاسی یعنی جبهه پیروان، جمعیت ایثارگران و اصولگرایان تحول خواه و رایحه خوش خدمت، «جبهه متحد اصولگرایان» شکل گرفت که در جلسات اولیه آن علاوه بر آقای احمدی نژاد، افرادی چون آقایان باهنر، زاکانی، توکلی، مرحوم کردان، محصولی، محمدرضا رحیمی، فدایی و… حضور داشتند و در نهایت فهرستی ۲۷۰ نفره برای انتخابات مجلس از سوی شورای مرکزی جبهه متحد اعلام شد.

بنابراین؛ اولا، طبق اعلام آقای رحیمی و براساس حضور وی در ائتلاف جبهه متحد، نامزدهای اصولگرا دریافت کننده کمک بودند و نه رقبای اصلاح طلب آنان. و دوما جنابعالی که ظاهرا دامنه اشراف تان به همه اسرار و وقایع تا بدان حد است که گاه پیش از وقوع، از آنها خبر می دهید، چگونه است که این بار به جای اشاره به اسامی واقعی به سوال و کنایه و طرح آدرس اشتباه می پردازید؟ آیا بهتر نیست اگر اطلاعی از این موضوع ندارید، بهجستجوی نام ۱۷۰ نفر در میان لیست جبهه متحد اصولگرایان بپردازید و یا همانند ما، شما نیز از قوه قضاییه بخواهید تا این نام ها را افشا نماید؟
قدرت الله علیخانی

منتشر شده در :2015/02/14 - 01:02|شناسه خبر: 3945 737 بازدید
گزارش خطا:

اخبار و سوژه های خبری خود را برای راه ملت ارسال کنید:

صفحه ارسال خبر - یادداشت

ایمیل گروه خبری راه ملت: [email protected]

تماس مستقیم : 09120139712

نظرات

ارسال نظر جدید

  • آخرین اخبار

آخرین اخبار استان

حمایت می کنیم


ساخت انواع وبسایت
بالای صفحه