امروز :یکشنبه ۳ تیر ۱۴۰۳ساعت : ۰۸:۲۲:۵۶

پایگاه خبری تحلیلی راه ملت
اولین و تنها رسانه کاملا دانشجویی استان کهگیلویه وبویراحمد

اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل

زمان ثبت نام دبیرستان های نمونه دولتی اعلام شد

مدیرکل آموزش و پرورش استان کهگیلویه و بویراحمد زمان آغاز نام نویسی از دانش آموزان داوطلب تحصیل در دبیرستان های نمونه دولتی این استان را همزمان با سراسر کشور از ۳۰ فروردین ۹۴ اعلام کرد.

راه ملت، مدیرکل آموزش و پرورش استان کهگیلویه و بویراحمد زمان آغاز نام نویسی از دانش آموزان داوطلب تحصیل در دبیرستان های نمونه دولتی استان را همزمان با سراسر کشور از ۳۰ فروردین ۹۴ اعلام کرد.

به نقل از روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد، هادی زارع پور افزود: این نام نویسی تا ۱۵ اردیبهشت ۹۴ از طریق مدارس محل تحصیل دانش آموزان داوطلب و دارای شرایط استان انجام می شود.

وی بیان کرد: دانش آموزان پسر و دختر پایه ششم ابتدایی کهگیلویه و بویراحمد برای نام نویسی و شرکت در آزمون ورودی دبیرستان های نمونه دولتی و کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه به مدارس محل تحصیل خود مراجعه کنند.

زارع پور اظهار کرد: آزمون ورودی دبیرستان های نمونه دولتی همزمان با سراسر کشور جمعه اول خرداد سال جاری در کهگیلویه و بویراحمد برگزار می شود.

وی عنوان کرد: پذیرفته شدگان در این آزمون در یکی از مدارس نمونه دولتی دوره اول متوسطه کهگیلویه و بویراحمد تحصیل خواهند کرد.

منتشر شده در :2015/04/02 - 05:04|شناسه خبر: 7245 766 بازدید
گزارش خطا:

اخبار و سوژه های خبری خود را برای راه ملت ارسال کنید:

صفحه ارسال خبر - یادداشت

ایمیل گروه خبری راه ملت: [email protected]

تماس مستقیم : 09120139712

نظرات

ارسال نظر جدید

  • آخرین اخبار

آخرین اخبار استان

حمایت می کنیم


ساخت انواع وبسایت
بالای صفحه