امروز :پنج شنبه ۳ خرداد ۱۴۰۳ساعت : ۰۵:۳۷:۳۳

پایگاه خبری تحلیلی راه ملت
اولین و تنها رسانه کاملا دانشجویی استان کهگیلویه وبویراحمد

اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل

آمادگی جمعیت هلال احمر استان بعنوان مرکز امداد و نجات کشور و یا یک منطقه

جمعیت هلال احمر کهگیلویه و بویراحمد آمادگی خود را برای مرکز امداد و نجات کشور و یا منطقه خاص این مرکز در کشور اعلام می دارد.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر کهگیلویه و بویراحمد از آمادگی این جمعیت برای مرکزیت استان بعنوان مرکز امداد و نجات کشور و یا یک منطقه خاص خبرداد.

” مسعود مثنوی ”  گفت: جمعیت هلال احمر کهگیلویه و بویراحمد آمادگی خود را برای مرکز امداد و نجات کشور و یا منطقه خاص این مرکز در کشور اعلام می دارد.
وی با تشریح حوادث جاده ای و کوهستانی در سالجاری در کهگیلویه و بویراحمد ، اظهارداشت: ۴۵۲ حادثه در این استان اتفاق افتاده است.
مدیرعامل جمعیت هلال احمر کهگیلویه و بویراحمد افزود: از تعداد حوادث اتفاق افتاده در این استان بیشترین آن مربوط به حوادث جاده ای بوده که نیاز به یک فروند بالگرد برای تسریع در خدمات امداد و نجات ضروری است.
مثنوی ، تعداد حوادث جاده ای در کهگیلویه و بویراحمد طی ۱۱ ماهه گذشته را ۲۴۷ مورد عنوان و اظهارداشت: سایر حوادث به وقوع پیوسته در حوزه های حادثه ای کوهستان ، آتش سوزی ، زلزله ، سیل ، آب گرفتکی و مواردی مشابه بوده است.
وی تعداد حوادث کوهستانی در کهگیلویه و بویراحمد را ۲۸ مورد ذکر و یادآورشد: این استان بدلیل شرایط خاص جغرافیایی نیازمند یک فروند بالگرد امداد و نجات است.
مدیرعامل جمعیت هلال احمر کهگیلویه و بویراحمد اظهار امیدواری کرد با مصوبه امسال مجلس شورای اسلامی ، یک فروند بالگرد در اختیار جمعیت هلال احمر این استان واگذار شود./عصردنا
منتشر شده در :2015/02/28 - 01:02|شناسه خبر: 4805 843 بازدید
گزارش خطا:

اخبار و سوژه های خبری خود را برای راه ملت ارسال کنید:

صفحه ارسال خبر - یادداشت

ایمیل گروه خبری راه ملت: [email protected]

تماس مستقیم : 09120139712

نظرات

ارسال نظر جدید

  • آخرین اخبار

آخرین اخبار استان

حمایت می کنیم


ساخت انواع وبسایت
بالای صفحه