امروز :جمعه ۲۵ خرداد ۱۴۰۳ساعت : ۰۰:۴۸:۱۹

پایگاه خبری تحلیلی راه ملت
اولین و تنها رسانه کاملا دانشجویی استان کهگیلویه وبویراحمد

اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل

شرایط و چگونگی انتخاب بازنشستگان نمونه تامین اجتماعی کهگیلویه و بویراحمد اعلام شد

مدیرکل تامین اجتماعی کهگیلویه و بویراحمد اعلام کرد: بیست و دومین دوره انتخاب بازنشسته، همسر بازمانده و از کار افتاده کلی نمونه سازمان تامین اجتماعی در همه استان های کشور برگزار می شود و متقاضیان برای شرکت در فراخوان تا ۲۰ تیرماه ۱۴۰۳ فرصت دارند.

به گزارش راه ملت؛ رسول چراغ سحر گفت: سازمان تامین اجتماعی به مناسبت ۲۵ ذی‌الحجه روز خانواده و تکریم بازنشستگان و به‌منظور ترویج فرهنگ تکریم و ارج‌گذاری به مقام ارزشمند بازنشستگان، همسران بازمانده و از کارافتادگان کلی نمونه، به‌عنوان اسوه‌های صبر و استقامت و خردورزی ، نسبت به انتخاب و تجلیل از آنان اقدام می کند.
   مدیرکل تامین اجتماعی استان افزود: تمامی مستمری‌بگیران زیر پوشش سازمان تامین اجتماعی می‌توانند با تکمیل فرم‌های شاخص انتخاب بازنشسته، همسر بازمانده و ازکارافتاده کلی نمونه در این فراخوان شرکت کنند.
   وی داشتن سابقه پرداخت حق‌بیمه، پیشرفت‌های تحصیلی در زمان بازنشستگی، تدریس در مراکز رسمی آموزشی در دوران بازنشستگی، موفقیت در رقابت‌های فرهنگی، علمی و ورزشی، خلق آثار فرهنگی، هنری و علمی در دوران بازنشستگی و تربیت فرزندان شایسته و دارای تحصیلات و مدارج دانشگاهی و رتبه های علمی، فرهنگی ، هنری و ورزشی  را از شاخص‌های انتخاب مستمری‌بگیران نمونه بیان کرد..
   به گفته وی کارآفرینی و ایجاد اشتغال در دوران بازنشستگی، ایثارگری، ارایه پیشنهاد یا خدمات مبتنی بر تجربیات موثر به دستگاه‌های اداری و اجرایی کشور در دوران بازنشستگی، ارایه پیشنهادهای موثر در بهبود کیفیت خدمات به مخاطبان سازمان تامین ‌اجتماعی و همچنین ارایه پیشنهادهای موثر در رفع چالش‌های این سازمان از دیگر ضوابط انتخاب بازنشستگان نمونه است.
   چراغ سحر گفت : به منظور انتخاب همسر بازمانده نمونه نیز علاوه بر معیارهای ذکر شده، تعداد فرزندان تحت تکفل، موفقیت تحصیلی همسر بازمانده و تحت تکفل یا در قید حیات بودن پدر و مادر بیمه ‌شده ملاک عمل خواهد بود.
   وی افزود: زمان شرکت در فراخوان و ثبت نام از ۱۲ خرداد ماه جاری تا پایان وقت اداری روز ۲۰ تیرماه خواهد بود و متقاضیان می بایست مدارک و مستندات خود را همراه با فرم تکمیل شده و مورد تایید شعبه تامین اجتماعی محل دریافت مستمری خود به شعبه یا کانون بازنشستگان و یا اداره کل تامین اجتماعی استان ارایه یا ارسال کنند.

منتشر شده در :2024/06/02 - 05:06|شناسه خبر: 91476 37 بازدید
گزارش خطا:

اخبار و سوژه های خبری خود را برای راه ملت ارسال کنید:

صفحه ارسال خبر - یادداشت

ایمیل گروه خبری راه ملت: [email protected]

تماس مستقیم : 09120139712

نظرات

ارسال نظر جدید

  • آخرین اخبار

آخرین اخبار استان

حمایت می کنیم


ساخت انواع وبسایت
بالای صفحه