امروز :جمعه ۳ آذر ۱۳۹۶ساعت : ۰۳:۴۲:۴۲

پایگاه خبری تحلیلی راه ملت
اولین و تنها رسانه کاملا دانشجویی استان کهگیلویه وبویراحمد

اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل

نگاه قومی و قبیله ای،آفتی بزرگ بر انتخاب افراد شایسته در مدیریت شهری

بیانیه دبیر حزب موتلفه کهگیلویه – مسئول واحد جوانان معرفی خواهد شد!

اخیرا در بعضی از شبکه های مجازی و کانالهای شخصی از اسم معاونت جوانان حزب موتلفه اسلامی جوانان کهگیلویه مطالبی عنوان شده است که از سوی شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی شهرستان کهگیلویه مورد تائید نمی باشد.

 

بسمی تعالی
با عرض تبریک به مناسبت سال جدید و آرزوی توفیق و سربلندی برای همه هم استانی های گرانقدر!
امیدواریم که در سال نو که با عنوان اقتصاد مقاومتی،تولید و اشتغال از سوی مقام معظم رهبری نامگذاری شده است شاهد زمینه سازی ایجاد مراکز تولید و اشتغال برای همه جوانان به خصوص جوانان تحصیل کرده باشیم.
در سال جدید ملت ایران در دو انتخابات مهم و تاثیرگزار،مشارکت فعال و حماسی خواهند داشت.
انتخابات ریاست جمهوری در سال جدید، نمایان گر روحیه مردم سالاری و پشتوانه مردمی قوی برای نظام مقدس جمهوری اسلامی در عرصه بین المللی و پیش چشم جهانیان می باشد.
در آینده نزدیک،هم اندیشی نیروهای وفادار به آرمانهای انقلاب در سطح استان و شهرستان ها برگزار خواهد شد و تشکل های شناسنامه دار در این همگرایی نقش محوری خود را ایفاء خواهند کرد و در انتخابات شورای شهر و روستاها،همشهریان عزیز نسبت به سرنوشت اقلیم خود احساس مسئولیت مضاعف خواهند داشت و امیدواریم در این تجربه مردم سالاری،اصل صلاحیت و توانمندی با نگاه امانت داری مورد توجه همشهریان قرار گیرد.
آنجا که نگاه قومیتی و قبیله ای همیشه آفت بزرگ انتخاب افراد شایسته در انتخابات استان بوده است و این نوع نگاه شعاع ناسازگاری با اصل مردم سالاری دینی دارد و طرح قبیله اندیشی مضرات فراوانی در شکل گیری نهاد شورای شهر ایجاد می کند،لذا ما به کسانی که از لحاظ امانتداری،تعهد خدمت مزین به صلاحیت های دینی و اخلاقی می باشند و در عرصه انتخابات حضور پیدا کردند تبریک می گوییم.
اخیرا در بعضی از شبکه های مجازی و کانالهای شخصی از اسم معاونت جوانان حزب موتلفه اسلامی جوانان کهگیلویه مطالبی عنوان شده است که از سوی شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی شهرستان کهگیلویه مورد تائید نمی باشد.
به فضل الهی در آینده نزدیک اعضای شورای مرکزی تشکیلات و حوزه معاونت های حزب موتلفه اسلامی شهرستان کهگیلویه ساماندهی خواهد شد و مسئول واحد جوانان شورای مرکزی تعیین می گردد.

سید مصطفی بهدارپور
دبیر حزب موتلفه شهرستان کهگیلویه

 

 

راه ملت آماده انتشار جوابیه افراد مورد خطاب در بیانیه مذکور می باشد.

منتشر شده در :۱۳۹۶/۰۱/۰۲ - ۰۵:۰۱|شناسه خبر: 31222362 بازدید
گزارش خطا:

اخبار و سوژه های خبری خود را برای راه ملت ارسال کنید:

صفحه ارسال خبر - یادداشت

ایمیل گروه خبری راه ملت: News@RaheMellat.ir

تماس مستقیم : 09120139712

سرویسخ بری

نظرات

ارسال نظر جدید

  • آخرین اخبار
  • انتخابات 94

آخرین اخبار استان

حمایت می کنیم


ساخت انواع وبسایت
بالای صفحه