امروز :دوشنبه ۲۰ آذر ۱۴۰۲ساعت : ۱۵:۴۳:۲۳

پایگاه خبری تحلیلی راه ملت
اولین و تنها رسانه کاملا دانشجویی استان کهگیلویه وبویراحمد

اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل

اندیشه سیاسی اصلاح طلبی مایه افتخار من است

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری، دفتر بازرسی را ملجأ و پناهگاه مردم و مدیران دانست و با بیان اینکه بازرسی و امور حقوقی دو بازوی این دفتر هستند، گفت: برخورد پیشگیرانه و قضاوت درست از اقدامات اصلی این دفتر است.

مجید محنایی با بیان این مطلب در نشست معارفه مدیرکل دفتر بازرسی، مدیریت عملکرد و امور حقوقی استانداری و تکریم مدیرکل سابق این اداره، اظهار داشت: این دفتر یکی از کلیدی ترین دفاتر استانداری است که مدیر آن می بایست از ویژگی هایی نظیر بردباری، تخصص و ظرافت برخوردار باشد.

وی، اظهار داشت: دفتر بازرسی مدیریت عملکرد و امور حقوقی برای مردم و ارباب رجوع ایستگاه آخر است و به همین دلیل انتظار می رود این دفتر نسبت به سایر دفاتر استانداری از برجستگی بیشتری برخوردار باشد.

وی، ضمن تقدیر از سید محمدرضا نوذری مدیرکل پیشین این دفتر، گفت: جابجایی در مدیریت ها امری طبیعی است و در میان معارفه و تکریم یک مدیر تنها عمل حسنه، فعالیت و مدیریت مناسب از او به جا می ماند.

به اندیشه سیاسی ام افتخار می کنم/اندیشه سیاسی را در عملکردم دخالت نمی دهم

مدیرکل دفتر بازرسی، مدیریت عملکرد و امور حقوقی استانداری نیز در این نشست اظهار داشت: در راستای عملکرد بهتر و خدمت رسانی مطلوب در این جایگاه نظارت پیشگیرانه، خود ارزیابی و احقاق حقوق مردم را محور مدیریت خود قرار می دهم.

عباس بهشتی، با بیان اینکه داری فکر و اندیشه هستم و به تفکر خود افتخار می کنم، اظهار داشت: تفکر و اندیشه سیاسی اصلاح طلبانه خود را در راستای عملکرد و خدمت بهتر به جامعه و اجرای برنامه های اصولی و زیرساختی استفاده می کنم .

وی، اظهار داشت: مفهوم ارزشیابی عملکرد در سیاستگذاری ها در وهله اول می بایست خود ارزیابی باشد زیرا اگر فردی نتواند خودارزیاب باشد نمی تواند جامعه را هدایت کند .

بهشتی، با بیان اینکه به نظارت پیشگیرانه بیش از مقابله ای اعتقاد دارم، افزود: نگاهم به نظارت مچ گیرانه نیست بلکه معتقدم نظارت پیشگیرانه جز با نظارت مستمر و نا محسوس اجرایی نمی شود./خبرنما

منتشر شده در :2015/01/27 - 07:01|شناسه خبر: 3129 561 بازدید
گزارش خطا:

اخبار و سوژه های خبری خود را برای راه ملت ارسال کنید:

صفحه ارسال خبر - یادداشت

ایمیل گروه خبری راه ملت: News@RaheMellat.ir

تماس مستقیم : 09120139712

نظرات

ارسال نظر جدید

  • آخرین اخبار
  • انتخابات 94

آخرین اخبار استان

حمایت می کنیم


ساخت انواع وبسایت
بالای صفحه