امروز :چهارشنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۶ساعت : ۱۲:۳۰:۰۳

پایگاه خبری تحلیلی راه ملت
اولین و تنها رسانه کاملا دانشجویی استان کهگیلویه وبویراحمد

اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل

درگیری فیزیکی در شورای شهر سوق/غندی شهردار سوق می شود

این حرکت نادرست شورای شهر سوق در روز انتصاب استاندار جدید می تواند دید منفی دکتر علی محمد احمدی استاندار استان نسبت به شهر سوق و شورا را بهمراه داشته باشد

راه ملت؛ پس از گذشت قریب به یکماه از آغاز بکار شوراهای اسلامی شهر و روستا در کشور و انتخاب شهرداران، شورای شهر سوق که از ۵ عضو تشکیل می شود.

بدلیل اختلافات شدید در بین اعضا نتوانسته بود شهردار منتخب را انتخاب که این مهم در طول ماه اخیر باعث اخلال در روند امورات شهر و  شهرداری،دخالت افرادی خارج از شورا در تصمیم گیری امر شهرداری و پررنگ تر شدن اختلاف بین اعضا شد تا اینکه امروز در صحن شورای شهر و در جلسه انتخاب شهردار  درگیری شدید و غیراخلاقی بین دو عضو در گرفت تا جایی که کار به شکایت و ورود نیروی انتظامی بخش سوق کشید.

بنا بر این گزارش یک منبع آگاه از سوق پس از اینکه یک تن از اعضای شورا به نشانه اعتراض به نحوه انتخاب شهردار از امضاء صورتجلسه  امتناع نمود عضو دیگر شورا با وی به بحث،جدل و گفت و شنود پرداخته سپس با هم درگیری فیزیکی پیدا نموده اند.

این حرکت نادرست شورای شهر سوق در روز انتصاب استاندار جدید می تواند دید منفی دکتر علی محمد احمدی استاندار استان نسبت به شهر سوق و شورا را بهمراه داشته باشد.

به گزارش راه ملت در این جلسه سه عضو شورای شهر سوق به مهندس عیسی غندی برای شهردار شهر سوق رای دادن؛ که به دلیل درگیری جلسه نا تمام ماند.

 

منتشر شده در :۱۳۹۶/۰۶/۲۵ - ۱۰:۰۶|شناسه خبر: 32559260 بازدید
گزارش خطا:

اخبار و سوژه های خبری خود را برای راه ملت ارسال کنید:

صفحه ارسال خبر - یادداشت

ایمیل گروه خبری راه ملت: News@RaheMellat.ir

تماس مستقیم : 09120139712

سرویسخ بری

نظرات

ارسال نظر جدید

  • آخرین اخبار
  • انتخابات 94

آخرین اخبار استان

حمایت می کنیم


ساخت انواع وبسایت
بالای صفحه