امروز :چهارشنبه ۸ آذر ۱۴۰۲ساعت : ۱۵:۳۹:۳۱

پایگاه خبری تحلیلی راه ملت
اولین و تنها رسانه کاملا دانشجویی استان کهگیلویه وبویراحمد

اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل

مسئول بسیج دانشجویی کهگیلویه و بویراحمد در جمع مردم زلزله زده غرب کشور:

اعزام ۱۲گروه جهادگر دانشجویی به کرمانشاه

مسئول بسیج دانشجویی کهگیلویه و بویراحمد تاکید کرد: با توجه به پیچیدگی های خاص کار امدادی و روانشناختی و فرهنگی در منطقه و براساس هماهنگی های انجام شده، هرگونه اعزام نیروی جهادی به منطقه با هماهنگی بسیج دانشجویی استان و تحت اشراف قرارگاه استانی انجام خواهد شد.

راه ملت: شهرام مهدوی مطلق که این روزها خود در مناطق زلزله زده غرب کشور حضور دارد تا از نزدیک در جریان وضعیت موجود قرار بگیرد در گفتگو با خبرنگار این پایگاه خبری بیان کرد: اولین گروه جهادگر دانشجویی استان از دانشگاه های یاسوج و آزاد واحد یاسوج روزهای گذشته به مناطق زلزله زده غرب کشور اعزام شد و هم اکنون ضمن استقرار در محل هدف، مشغول خدمت رسانی به مردم می باشد.

وی با اشاره به اینکه مناطق هدف طبق برنامه ریزی های قبلی تعیین شده است، تصریح کرد: این گروه جهادی ضمن کمک دربرپایی و راه اندازی اردوگاه استانی واقع در بخش حومه سر پل ذهاب در کنار عزیزان هلال احمر استان، حداکثر مشارکت جهادی را در خدمت رسانی های اولیه دارند.

مهدوی مطلق با بیان اینکه ۱۲ گروه جهادگر دانشجویی از دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی کهگیلویه و بویراحمد با هماهنگی ستاد بحران استان و بسیج سازندگی سپاه فتح در قالب برنامه ریزی مدون و تنظیم شده در نوبت های مختلف به روستاهای هدف شامل رشید عباس، ظله رشی، بریموند، سلیمان تپه ،پیران، ناوه قره در مجموع با جمعیتی بالغ بر ۱۵۰۰ نفر اعزام خواهند شد، گفت: برنامه ریزی ها به گونه ای بوده است که فعلا تا پایان آذر ماه در دور اول کمک رسانی ها پوشش مستمر و مداوم را عهده دار باشیم و البته فضای تحصیل دانشجویان جهادگر نیز مد نظر می باشد.

مسئول بسیج دانشجویی استان با اشاره به اینکه هماهنگی های کامل با قرارگاه استانی مستقر در منطقه سرپل ذهاب  به عمل آمده است، اظهار کرد: بنا بر توافقات صورت گرفته با توجه به ظرفیت، تخصص، تجارب و سوابق گروه های جهادی دانشجویی استان در خدمت رسانی به روستاها، تنها نیروی انسانی مستقر جهت خدمت رسانی، از گروه های دانشجویی می باشد.

مسئول سازمان بسیج دانشجویی کهگیلویه و بویراحمد با اعلام پیام تشکر جانشین قرارگاه استانی و مسئول سازمان بسیج سازندگی سپاه فتح استان از حضور و فعالیت دانشجویان جهادگر در منطقه، تصریح کرد: دانشجویان در منطقه، با توجه به تجربه کار جهادی، ضمن حضور در روستاهای هدف و طرح های خانه به خانه با همکاری شوراهای ده و روستاها، از نزدیک به احصاء نیازمندی های واقعی مردم روستا، مبادرت و نسبت به توزیع اقلام و مشارکت در تعمیر مسکن، امور تاسیسات و مسائل بهداشتی و درمانی اقدام می نمایند.

وی اظهار کرد:  از ظرفیت دانشجویان جهادی نسبت به دایر کردن مدارس در روستاها و تهیه لوازم التحریر، پی گیری امور پزشکی و بهداشتی و …. استفاده خواهد شد.

مهدوی مطلق تاکید کرد:  با توجه به پیچیدگی های خاص کار امدادی و روانشناختی و فرهنگی در منطقه و براساس هماهنگی های انجام شده، هرگونه اعزام نیروی جهادی به منطقه با هماهنگی بسیج دانشجویی استان و تحت اشراف قرارگاه استانی انجام خواهد شد.

img002.jpg

img001.jpg

img005.jpg

img008.jpg

img012.jpg

img014.jpg

img016.jpg

img017.jpg

img018.jpg

img021.jpg

img024.jpg

img026.jpg

img028.jpg

img030.jpg

img032.jpg

منتشر شده در :2017/11/20 - 12:11|شناسه خبر: 32921 746 بازدید
گزارش خطا:

اخبار و سوژه های خبری خود را برای راه ملت ارسال کنید:

صفحه ارسال خبر - یادداشت

ایمیل گروه خبری راه ملت: News@RaheMellat.ir

تماس مستقیم : 09120139712

نظرات

ارسال نظر جدید

  • آخرین اخبار
  • انتخابات 94

آخرین اخبار استان

حمایت می کنیم


ساخت انواع وبسایت
بالای صفحه