امروز :چهارشنبه ۸ آذر ۱۴۰۲ساعت : ۱۴:۴۱:۲۰

پایگاه خبری تحلیلی راه ملت
اولین و تنها رسانه کاملا دانشجویی استان کهگیلویه وبویراحمد

اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل

مرحله دوم ثبت‌نام کنکور سراسری۹۴ از یک شنبه آغاز می‌شود

مهلت جدید برای ثبت‌نام در آزمون سراسری سال ۹۴ از فردا یک شنبه از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور آغاز و در روز چهارشنبه ۲۰ اسفند پایان می‌پذیرد.

سازمان سنجش آموزش کشور به منظور فراهم کردن تسهیلات بیشتر برای داوطلبان متقاضی ثبت‌نام و شرکت در آزمون سراسری سال ۹۴ برای دوره‌های روزانه، نوبت دوم (شبانه)، نیمه‌حضوری، مجازی، پردیس خودگردان دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی و همچنین کد‌رشته‌های تحصیلی با آزمون دانشگاه آزاد، دانشگاه پیام نور و موسسات آموزش عالی غیرانتفاعی و غیردولتی و دانشگاه فرهنگیان که در مهلت مقرر موفق به دریافت کد سوابق تحصیلی نشده یا به هر دلیل دیگر نتوانستند نسبت به ثبت‌نام برای شرکت در این آزمون اقدام کنند، مهلت مجددی را برای ثبت نام  تعیین کرد.

مهلت جدید برای ثبت‌نام در آزمون سراسری سال ۹۴ از فردا یکشنبه ۱۷ اسفند ۹۳ از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور  آغاز و در روز چهارشنبه ۲۰ اسفند ۹۳ پایان می‌پذیرد.

داوطلبان ضرورت دارد برای ثبت نام در این مرحله با توجه به اطلاعیه این سازمان درباره اعلام زمان مجدد برای ثبت‌نام داوطلبان متقاضی شرکت در آزمون سراسری سال ۹۴ که از روز یکشنبه ۳ اسفند ۹۳ بر روی سایت سازمان سنجش قرار گرفته و در نشریه پیک سنجش ۴ و دوشنبه ۱۱ اسفند ۹۳ هم منتشر شده است برای ثبت‌نام در مهلت مجدد در نظر گرفته شده اقدام کنند.

منتشر شده در :2015/03/07 - 07:03|شناسه خبر: 5286 550 بازدید
گزارش خطا:

اخبار و سوژه های خبری خود را برای راه ملت ارسال کنید:

صفحه ارسال خبر - یادداشت

ایمیل گروه خبری راه ملت: News@RaheMellat.ir

تماس مستقیم : 09120139712

نظرات

ارسال نظر جدید

  • آخرین اخبار
  • انتخابات 94

آخرین اخبار استان

حمایت می کنیم


ساخت انواع وبسایت
بالای صفحه