امروز :جمعه ۲ آبان ۱۳۹۹ساعت : ۰۸:۴۲:۰۳

پایگاه خبری تحلیلی راه ملت
اولین و تنها رسانه کاملا دانشجویی استان کهگیلویه وبویراحمد

اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل

نیروی انتظامی برای تامین امنیت تا پای جان خدمت می کند و سند ما برای این حرف، شهید امرانی است

استاندار استان کهگیلویه و بویراحمد در مراسم صبحگاه عمومی هفته ناجا گفت: نیروی انتظامی برای تامین امنیت تا پای جان خدمت می کند و سند ما برای این حرف، شهید امرانی است.

به گزارش راه ملت و به نقل از پایگاه خبری پلیس،ً حسین کلانتری ً به مناسبت آغاز هفته نیروی  انتظامی با حضور در صبحگاه مشترک یگان های منتخب فرماندهی انتظامی گفت: اکنون در مکانی مقدس و با حضور جمع کثیری از خانواده های شهدا، ایثارگران و نیروهای مقتدر انتظامی هستیم.

وی افزود: در مجلسی که به نام جمهوری اسلامی و رکنی از ارکان نظام برگزار می شود ضرورت دارد از معمار کبیر انقلاب اسلامی، شهدای دفاع مقدس، شهدای مدافع حرم، شهید سردار سلیمانی و شهدای نظم و امنیت نیروی انتظامی به خصوص شهدای استان، یاد کنیم.

کلانتری با اشاره به تشییع روز گذشته ستوانیکم شهید ً داراب امرانی ً از شهدای امنیت استان اظهار داشت: مردم باور کرده اند که عزیزان تامین امنیت تا پای جان خدمت می کنند و سند ما برای این حرف، شهید امرانی است, پس رسالت ما فداکاری تا پای جان است.

وی با بیان اینکه اقدامات خوب نیروی انتظامی باعث شده است که مقام معظم رهبری در مناسبت های مختلف رضایتمندی خود را اعلام کند تصریح کرد:در شورای امنیت ملی نگاه ویژه ای به عملکرد نیروی انتظامی است چرا که این نیرو در اوج اقتدار، توجه زیادی به رافت و حرمت مردم دارد یعنی در اوج اقتدار احترام می گذارد.

کلانتری گفت : شهروندی که می خواهد حدود و صغورش در امنیت باشد از نیروی انتظامی امنیت می خواهد و احساس آرامش می کند وقتی اطمینان دارد که نیرویی مقتدر امنیت را تامین می کند.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد خطاب به نیروهای انتظامی افزود: امروز شما در چشم مردم عزیز هستید چون امنیت را تامین می کنید پس حرمت این لباس و جایگاه در دست خود ما است.

رئیس شورای تامین استان بیان داشت: امروز مردم از نیروی انتظامی می خواهند که با اقتدار به اشرار اجازه عرض اندام ندهند که خانواده ها را درگیر کند، لذا می بینیم که این عزیزان فداکارانه خدمت می کنند.

وی ادامه داد : به مردم استان این اطمینان داده می شود که کسی نمی تواند مخل امنیت آن ها باشد لذا انتظار می رود نیروی انتظامی با همه ظرفیت ها برای تحقق این مهم تلاش کند.

رئیس شورای تامین استان خاطرنشان کرد: تمام تلاش آمریکا و اسرائیل نامشروع برهم زدن نظم و امنیت کشور است و اگر خواسته یا ناخواسته کسی ذره ای در ایجاد مخدوش نمودن امنیت اقدام کند خواسته دشمن را انجام داده است پس لازم است هر کس در هر جایی ضمن ارائه خدمت، عاملی برای نظم و آرامش جامعه و کشور باشیم.

منتشر شده در :۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۰۵:۰۷|شناسه خبر: 5645829 بازدید
گزارش خطا:

اخبار و سوژه های خبری خود را برای راه ملت ارسال کنید:

صفحه ارسال خبر - یادداشت

ایمیل گروه خبری راه ملت: News@RaheMellat.ir

تماس مستقیم : 09120139712

سرویسخ بری

نظرات

ارسال نظر جدید

  • آخرین اخبار
  • انتخابات 94

آخرین اخبار استان

حمایت می کنیم


ساخت انواع وبسایت
بالای صفحه