امروز :شنبه ۸ مهر ۱۴۰۲ساعت : ۱۰:۰۱:۱۴

پایگاه خبری تحلیلی راه ملت
اولین و تنها رسانه کاملا دانشجویی استان کهگیلویه وبویراحمد

اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل

کهگیلویه وبویراحمد از امن ترین استان های کشور است

فرمانده انتظامی کهگیلویه و بویراحمدبا بیان اینکه نقش رسانه‌ها در ایجاد امنیت عمومی قابل ملاحظه است، گفت: این استان یکی از امن ترین استان های کشور است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی راه ملت  به نقل از پایگاه خبری تحلیلی صبح زاگرس، سردارغلام‌عباس غلام‌زاده عصرامروز در مراسم اختتامیه نخستین جشنواره رسانه، نظم و امنیت عمومی که با حضور برخی از رسانه‌های کهگیلویه و بویراحمد برگزار شد، افزود: اطلاع‌رسانی شفاف و به موقع رسانه‌ها با رعایت جوانب و صداقت گفتار از وظایف ذاتی‌ رسانه‌ها است و حق مردم است که در جریان رویدادها و اخبار روز قرار بگیرند.

وی با بیان اینکه اطلاع‌رسانی رسانه‌های مکتوب و مجازی تیغ دولبه است که باید طور دقیقی از آن استفاده کرد، گفت: رسانه‌ها باید به شکلی اطلاع‌رسانی کنند که جو ناامنی در جامعه ایجاد نشود و مورد تشویش اذهان عمومی قرار نگیرد.

فرمانده نیروی انتظامی کهگیلیو بویراحمد نقش رسانه‌ها به عنوان رکن چهارم دموکراسی در جامعه رانقشی  بی‌بدیل در ارتقای احساس امنیت در جامعه دانست و ابراز کرد: امیدوارم همچون گذشته با همکاری و تعامل رسانه های محلی استان با نیروی انتظامی این امر در استان کهگیلویه و بویراحمد بیش از پیش تحقق پیدا کند.

جایگاه امنیت بر کسی پوشیده نیست

غلامزاده با تاکید بر اینکه جایگاه و اهمیت امنیت بر کسی پوشیده نیست، تصریح کرد: نیروی انتظامی به عنوان تامین‌کننده امنیت در جامعه فعالیت دارد که باید گفت امنیت نیازمند کار گروهی بوده و تنها به یک سازمان بر نمی‌گردد.

وی به نقش امنیت در آرامش و آسایش جامعه و مردم تأکید کرد و افزود: تمامی ارگان‌ها، نهادها و آحاد مردم می‌توانند در تامین امنیت ایفای نقش کنند.

فرمانده نیروی انتظامی استان ادامه داد: تلاش نیروی انتظامی کهگیلویه و بویراحمد استفاده از ظرفیت آحاد مردم خصوصا ارگان‌ها و استفاده از توان آن‌ها در راستای تولید امنیت بوده که هر کس باید بر اساس وظیفه و جایگاه خود در تامین امنیت ایفای نقش کند.

غلامزاده به روابط بین دستگاهی با نیروی انتظامی اشاره کرد و گفت: باید زمینه‌های همکاری با دستگاه‌ها شناسایی شوند و در طول سال با همدیگر همکاری لازم را در راستای تامین امنیت داشته باشیم.

کهگیلویه وبویراحمد یکی از امن ترین استانهای کشور

وی استان کهگیلویه وبویراحمد را یکی از امن ترین استانهای کشور دانست و گفت: از نظر برخورداری از امنیت عمومی جزء چند استان رده اول کشور هستیم.

فرمانده نیروی انتظامی استان با بیان اینکه نیروی انتظامی کهگیلویه و بویراحمد در بحث فوریت‌های پلیس و ۱۱۰ رتبه هفت کشوری را به دست آورده است، تصریح کرد: گاهاً برخی خبر رسانه‌ها جو ناامنی را خواسته یا ناخواسته در جامعه رواج می‌دهند که مسئولان رسانه‌ها باید متوجه این مقوله هم باشند.

افزایش ۲۰درصدی کشفیات مواد مخدر نسبت به سال قبل

غلامزاده به افزایش ۲۰درصدی کشفیات مواد مخدر در سالجاری اشاره کرد و افزود:نیروی انتظامی استان در سال ۹۳ سه تن و ۸۲۰ کیلوگرم مواد مخدر کشفیات داشته است.

وی متلاشی شدن ۵۰ باند مواد مخدر و توقیف ۲۱۰ انواع خودرو متخلف را از جمله عملکردهای مثبت نیروی انتظامی در استان کهگیلویه و بویراحمد در سال جاری  دانست.

کاهش ۲۴درصدی سرقت ها در سالجاری

فرمانده نیروی انتظامی استان از کاهش ۲۴ درصدی سرقت در استان در طی ۱۱ماه گذشته خبر داد و گفت: پاکسازی مناطق آلوده از اصلی‌ترین رویکرد مأموران انتظامی با کمک رسانه در سال جاری بود.

لازم به ذکر است در پایان این نشست از رسانه های برتر استان که آثار خود را به دبیر خانه جشنواره ارسال کرده بودند با اهدای لوح سپاس و جوایزی تجلیل شد.

منتشر شده در :2015/03/12 - 08:03|شناسه خبر: 5756 483 بازدید
گزارش خطا:

اخبار و سوژه های خبری خود را برای راه ملت ارسال کنید:

صفحه ارسال خبر - یادداشت

ایمیل گروه خبری راه ملت: News@RaheMellat.ir

تماس مستقیم : 09120139712

نظرات

ارسال نظر جدید

  • آخرین اخبار
  • انتخابات 94

آخرین اخبار استان

حمایت می کنیم


ساخت انواع وبسایت
بالای صفحه