امروز :چهارشنبه ۴ خرداد ۱۴۰۱ساعت : ۰۲:۲۱:۲۱

پایگاه خبری تحلیلی راه ملت
اولین و تنها رسانه کاملا دانشجویی استان کهگیلویه وبویراحمد

اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل

به مناسبت گرامی داشت شهادت شهید حاج قاسم سلیمانی؛ ۸عنوان کلیپ شعر خوانی درحوزه هنری تولید و منتشرشد

به مناسبت گرامیداشت یاد و نام سردار دلها شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی از سوی واحد آفرینش های ادبی حوزه هنری کهگیلویه وبویراحمد ۸عنوان کلیپ شعر خوانی تولید و منتشر شد.

به گزارش راه ملت و به نقل از روابط عمومی حوزه هنری کهگیلویه وبویراحمد؛ حمید حسینیان مسئول واحد آفرینش های ادبی حوزه هنری گفت: امروزه در جای جای جهان سخن از عروج مردی والا است که در رشادت و اخلاق و دلاوری الگویی بی نظیر بود.
حسینیان بیان داشت:شهید حاج قاسم سلیمانی براستی یک مکتب است. مکتب والای انسانیت، ایمان و مقاومت. آنچه این سردار رشید مقاومت را به اسوه ای جهانی بدل کرده است، شجاعت و ایمان و پایداری و توجه به ارزشهای اسلام و تلاش در جهت تبیین و ترویج آنهاست.
وی تصریح کرد:شهید سلیمانی گوهری بی همتا بود و مردم شریف ایران این نکته را به خوبی دریافته اند و برای گرامیداشت این سردار رشید اسلام چنان که شایسته است، در همه ی زمینه ها می کوشند.
مسئول واحد آفرینش های ادبی حوزه هنری به کلیپ های تولید شده در این نهاد اشاره کرد و گفت: شعر این کلیپ ها توسط شاعران هم استانی در مدح و رثای شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی سروده و در قالب فایل های ویدیوی ۳ دقیقه ای تولید و منتشر شد.
حسینیان در ادامه افزود: قاسم بدره، سید یاسر سعادت مهر و حمید حسینیان شاعرانی بودند که در تولید این کلیپ ها همکاری داشتند.
وی یاد آور شد:تهیه و تولید کلیپهای شعرخوانی با موضوعات و مناسبت های مختلف، از جمله فعالیتهای واحد آفرینش های ادبی ست، که در جهت معرفی شاعران استان و تولید آثار فاخر دینی انجام می شود.

منتشر شده در :2022/01/04 - 06:01|شناسه خبر: 70750 91 بازدید
گزارش خطا:

اخبار و سوژه های خبری خود را برای راه ملت ارسال کنید:

صفحه ارسال خبر - یادداشت

ایمیل گروه خبری راه ملت: News@RaheMellat.ir

تماس مستقیم : 09120139712

سرویسخ بری

نظرات

ارسال نظر جدید

  • آخرین اخبار
  • انتخابات 94

آخرین اخبار استان

حمایت می کنیم


ساخت انواع وبسایت
بالای صفحه