امروز :پنج شنبه ۳ فروردین ۱۴۰۲ساعت : ۱۶:۰۱:۴۴

پایگاه خبری تحلیلی راه ملت
اولین و تنها رسانه کاملا دانشجویی استان کهگیلویه وبویراحمد

اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل

برگزاری نشست تخصصی” حماسه در ادبیات ایران” در یاسوج

نشست تخصصی “حماسه در ادبیات ایران” با حضور استاد تیمور آقا محمدی از تهران به همت واحد آفرینش های ادبی حوزه هنری کهگیلویه وبویراحمد با حضور جمعی از داستان نویسان در یاسوج برگزار شد.

به گزارش راه ملت و به نقل از روابط عمومی حوزه هنری کهگیلویه وبویراحمد؛ رحمت الله رسولی مقدم مسئول واحد آفرینش های ادبی حوزه هنری استان گفت: حوزه هنری یکی از رسالت های خود را تولید در حوزه ادبیات خصوصا داستان، رمان و تاریخ شفاهی قرار داده است و با توجه به همین رسالت در راستای توانمندی سازی نویسندگان، اقدام به برگزاری کارگاه ها و نشست های گوناگون در این حوزه کرده است.

وی افزود: در همین راستا واحد آفرینش های ادبی حوزه هنری استان نشست تخصصی “حماسه در ادبیات ایران” را با حضور تیمور آقا محمدی از اساتید مطرح و با حضور ۱۴ نفر از نویسندگان در بخش های داستان، رمان و تاریخ شفاهی در شهر یاسوج برگزار کرد.

رسولی مقدم تصریح کرد: در بخشی از این نشست آقا محمدی در مورد انواع داستان صحبت کرد که به سه دسته تمثیلی،غنایی و حماسی تقسیم بندی می شود و سپس در مورد ضرورت داستان نوشتن، اینکه ما چرا باید داستان حماسی بنویسیم و چگونه این سبک داستان باید نوشته شود به ارائه مطلب پرداخت.

منتشر شده در :2023/01/28 - 02:01|شناسه خبر: 81070 50 بازدید
گزارش خطا:

اخبار و سوژه های خبری خود را برای راه ملت ارسال کنید:

صفحه ارسال خبر - یادداشت

ایمیل گروه خبری راه ملت: News@RaheMellat.ir

تماس مستقیم : 09120139712

نظرات

ارسال نظر جدید

  • آخرین اخبار
  • انتخابات 94

آخرین اخبار استان

حمایت می کنیم


ساخت انواع وبسایت
بالای صفحه