امروز :شنبه ۸ مهر ۱۴۰۲ساعت : ۰۹:۲۸:۰۹

پایگاه خبری تحلیلی راه ملت
اولین و تنها رسانه کاملا دانشجویی استان کهگیلویه وبویراحمد

اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل

کنگره کهگیلویه وبویراحمد شناسی برگزار میشود

معاون سیاسی وامنیتی استانداری کهگیلویه وبویراحمد، همه ظرفیت های لازم در برگزاری “کنگره کهگیلویه وبویراحمد شناسی” با بنیاد ایران‌شناسی بکار گرفته می شود.

راه ملت، معاون سیاسی وامنیتی استانداری کهگیلویه وبویراحمد، همه ظرفیت های لازم در برگزاری “کنگره کهگیلویه وبویراحمد شناسی” با بنیاد ایران‌شناسی بکار گرفته می شود.

دکترفتاح محمدی در نشست مسئولان بنیاد ایران‌شناسی کهگیلویه وبویراحمد با بیان اینکه، ایران دارای فرهنگ و تمدن غنی است که ممزوج با فرهنگ والای اسلامی شده، افزود: بنیاد ایران‌شناسی به عنوان یکی از دستگاه‌های فرهنگی اثرگذار است که می‌تواند در نهادینه کردن فرهنگ ایرانی اسلامی در سطح کشور و استان فعالیت‌های خوبی داشته باشد.

وی با بیان اینکه، کهگیلویه وبویراحمد از پیشینه فرهنگی و تمدنی بالایی در کشور برخوردار است، تصریح کرد: این همایش فرصتی مناسب برای معرفی و شناسایی هر چه بیشتر فرهنگ، تاریخ، تمدن، آداب، رسوم و سنن غنی، توانمندی ها و پیشینه استان است.

محمدی ابراز داشت: کارهای فرهنگی را گاه بدون این که مسائل مالی دخیل باشند با کمی تدبیر می‌توان به سرانجام رساند همان‌گونه که کنگره ملی عظیم حضرت بی‌بی‌حکیمه (س) را در استان برگزار کردیم و اکنون در حال فراهم کردن زمینه برای برگزاری این کنگره در سطح بین المللی هستیم.

وی به اهمیت و تاثیر گذاری مسائل معنوی و فرهنگی در جامعه اشاره کرد و گفت: در تدوین، تبیین، برنامه ریزی و اجرای  برنامه های معنوی و فرهنگی باید همه دستگاه های اجرایی پای کار بیایند.

دکترمحمدی یادآور شد: بنا به آنچه که مسئولان بنیاد ایران‌شناسی پیشنهاد داده‌اند ما به نوبه خود آماده همکاری برای برگزاری کنگره کهگیلویه و بویراحمد شناسی هستیم و همه توان خود را در اختیار بنیاد به عنوان دبیرخانه کنگره قرار می‌دهیم و از امروز می‌توانند خود را برای برگزاری چنین کنگره‌ای آماده کنند.

وی تصریح کرد: چنین کنگره‌ای کمک خوبی برای معرفی استان خواهد کرد و در همه بخش‌ها اثرگذار است و باید دستگاه‌های مختلف برای برگزاری این کار، بنیاد ایران‌شناسی را یاری  کنند.

منتشر شده در :2015/04/21 - 01:04|شناسه خبر: 8198 791 بازدید
گزارش خطا:

اخبار و سوژه های خبری خود را برای راه ملت ارسال کنید:

صفحه ارسال خبر - یادداشت

ایمیل گروه خبری راه ملت: News@RaheMellat.ir

تماس مستقیم : 09120139712

نظرات

ارسال نظر جدید

  • آخرین اخبار
  • انتخابات 94

آخرین اخبار استان

حمایت می کنیم


ساخت انواع وبسایت
بالای صفحه