امروز :جمعه ۱۸ آذر ۱۴۰۱ساعت : ۱۶:۱۶:۰۹

پایگاه خبری تحلیلی راه ملت
اولین و تنها رسانه کاملا دانشجویی استان کهگیلویه وبویراحمد

اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل

عامل مسمومیت های اخیر کهگیلویه وبویر احمد دستگیر شد

وی بر لزوم پرهیز مردم کهگیلویه و بویراحمد از مصرف نوشیدنی از افراد ناشناس و استفاده از خودروهای عمومی به جای خودروهای شخصی تاکید کرد.

راه ملت، سردار غلامعباس غلامزاده افزود: پس از مسمومیت حدود ۲۰ نفر در شهرهای دهدشت، گچساران، چرام و یاسوج بر اثر مسمومیت های مشابه و سرقت اموال برخی از آنان تلاش پلیس استان برای شناسایی و دستگیری متهم آغاز شد.

وی بیان کرد: در اولین مسمومیت هشت نفر در شهر دهدشت روانه بیمارستان شد و پس از آن نیز دومین مسمومیت از گچساران گزارش شد.

غلامزاده اظهار کرد: در این راستا تیمی از ماموران پلیس امنیت عمومی کهگیلویه و بویراحمد با بهره گیری از اظهارات مسموم شدگان و در تحقیقات خود پلاک خودروی فرد مظنون را شناسایی کردند.

وی عنوان کرد: پس از استعلام پلاک خودرو مشخص شد که مالک آن سارقی سابقه دار است که در کهگیلویه و بویراحمد و شهرستان های همجوار پرونده های متعددی در این زمینه دارد.

غلامزاده ابراز داشت: با مشخص شدن هویت فرد مظنون بر اساس تحقیقات پلیسی محل تردد این متهم در یکی از شهرستان های استان بوشهر شناسایی شد و اکیپی از ماموران پلیس امنیت عمومی کهگیلویه و بویراحمد با دریافت نیابت قضایی برای دستگیری وی اعزام شدند.

وی افزود: ماموران توانستند متهم را در حالی که قصد سوار کردن خانمی را داشت دستگیر و از خودروی او مقداری پودر کلونازپام، یک پاکت یک لیتری آب میوه، چند عدد لیوان یکبار مصرف و ۱۵ گرم تریاک کشف و ضبط کنند.

غلامزاده گفت: فرد بازداشت شده در بازجویی ها علاوه بر اعتراف به مسموم کردن تعدادی از شهروندان در دهدشت، گچساران، چرام و یاسوج به سوار کردن زنان و سالمندان و تعارف شربت های مسموم و سپس سرقت از آنها نیز اقرار کرد.

وی بر لزوم پرهیز مردم کهگیلویه و بویراحمد از مصرف نوشیدنی از افراد ناشناس و استفاده از خودروهای عمومی به جای خودروهای شخصی تاکید کرد./راک نیوز

منتشر شده در :2015/05/10 - 01:05|شناسه خبر: 9378 716 بازدید
گزارش خطا:

اخبار و سوژه های خبری خود را برای راه ملت ارسال کنید:

صفحه ارسال خبر - یادداشت

ایمیل گروه خبری راه ملت: News@RaheMellat.ir

تماس مستقیم : 09120139712

نظرات

ارسال نظر جدید

  • آخرین اخبار
  • انتخابات 94

آخرین اخبار استان

حمایت می کنیم


ساخت انواع وبسایت
بالای صفحه