امروز :سه شنبه ۱۱ مهر ۱۴۰۲ساعت : ۰۸:۲۰:۱۶

پایگاه خبری تحلیلی راه ملت
اولین و تنها رسانه کاملا دانشجویی استان کهگیلویه وبویراحمد

اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل

مدیر کل راه و شهرسازی کهگیلویه وبویراحمد ابقا شد

با ابلاغ حکمی از سوی وزیر راه و شهرسازی، مدیرکل راه و شهرسازی استان کهگیلویه وبویراحمد و رئیس شورای هماهنگی راه و شهرسازی استان در سمت خود ابقا شد.

به گزارش راه ملت و به نقل از روابط عمومی اداره کل راه و شهرسازی ،با ابلاغ حکمی از سوی وزیر راه و شهرسازی، محمد راستا در سمت خود به عنوان مدیرکل راه و شهرسازی و رئیس شورای هماهنگی استان کهگیلویه وبویراحمد ابقا شد.
متن حکم مهرداد بذرپاش وزیر راه و شهرسازی خطاب به محمد راستا به شرح زیر است:
بسمه تعالی
نظر به توانمندی و شایستگی جنابعالی به موجب این حکم شما را به عنوان مدیرکل و رئیس شورای هماهنگی راه و شهرسازی استان کهگیلویه و بویر احمد منصوب می نمایم .
شناسایی نظام مسائل عمومی و اختصاصی مردم منطقه در حوزه های تخصصی ذیربط ،اتخاذ تصمیمات و راهکارهای نوآورانه ، فناورانه ، مردم پایه و اجرای منسجم‌ طرح های پیشران پیشرفت در حوزه های مسکن و شهرسازی و حمل و نقل با همکاری هدایت و حمایت معاونین سازمان ها و شرکت های مادر تخصصی وزارت خانه، استاندار محترم، شورای برنامه ریزی و توسعه استان ،شورای اداری و مجمع نمایندگان استان از اولویت‌های کاری شما می باشد.
امید واثق دارم با پیش رو قرار دادن اسناد مصوب بالادستی در سیاست‌های ابلاغی و رعایت قوانین و مقررات در تعامل سازنده و موثر با دستگاههای اجرایی و بخش عمومی غیر دولتی و نهادهای انقلابی استان و همچنین استفاده حداکثری از ظرفیت آحاد مردم، معتمدین و تشکل های نخبگانی، به ویژه زنان و جوانان در قالب هیئت های اندیشه ورز و تشکل و شبکه سازی هسته های پیشرفت شهرستان و استان نسبت به شکوفایی قابلیت های طبیعی، انسانی، دانشی و قومی – فرهنگی استان کهگیلویه و بویراحمد اقدام نمایید، و با توکل به خداوند متعال و در سایه توجهات حضرت ولی عصر (عج )به کارگیری رهنمودهای مقام معظم رهبری (مدظله العالی) سیاستهای دولت مردمی زمینه‌ساز تحقق چشم انداز ایران پیشرفته و قوی باشید.

مهرداد بذر پاش
وزیر راه و شهرسازی

منتشر شده در :2023/05/28 - 12:05|شناسه خبر: 84766 59 بازدید
گزارش خطا:

اخبار و سوژه های خبری خود را برای راه ملت ارسال کنید:

صفحه ارسال خبر - یادداشت

ایمیل گروه خبری راه ملت: News@RaheMellat.ir

تماس مستقیم : 09120139712

نظرات

ارسال نظر جدید

  • آخرین اخبار
  • انتخابات 94

آخرین اخبار استان

حمایت می کنیم


ساخت انواع وبسایت
بالای صفحه