امروز :چهارشنبه ۲۹ فروردین ۱۴۰۳ساعت : ۰۹:۵۹:۱۳

پایگاه خبری تحلیلی راه ملت
اولین و تنها رسانه کاملا دانشجویی استان کهگیلویه وبویراحمد

اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل

  • آخرین اخبار
  • اخبار تصادفی

آخرین اخبار استان

تبلغیات


اخبار سیاسی

اتاق بازرگانی یاسوج از فعالان اقتصادی برای حضور در انتخابات مجلس دوازدهم دعوت کرد

اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی یاسوج با انتشار بیانیه‌ای از خانواده بزرگ بخش خصوصی و فعالان اقتصادی استان کهگیلویه و بویراحمد، دعوت کرد تا با نگاه به آینده ایران عزیز و توجه به مسائل اقتصاد ایران در انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی شرکت کرده و با انتخابی آگاهانه و منطقی از نهاد دموکراسی در کشور حفاظت و حراست کنند.

منتشر شده در : 2024/02/28 - 10:02

فراخوان اداره کل صنعت،معدن و تجارت استان کهگیلویه بویراحمد جهت حضور حماسی در انتخابات ششمین دوره مجلس خبرگان رهبری و دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی

اداره کل صنعت،معدن و تجارت استان کهگیلویه بویراحمد جهت حضور حماسی در انتخابات ششمین دوره مجلس خبرگان رهبری و دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی فراخوان صادر کرد.

منتشر شده در : 2024/02/27 - 08:02

بیانیه شورای فرهنگی و روابط عمومی شرکت شهرک‌های صنعتی کهگیلویه و بویراحمد بمناسبت برگزاری انتخابات

شورای فرهنگی و روابط عمومی شرکت شهرکهای صنعتی کهگیلویه و بویراحمد بمناسبت برگزاری دوازدهمین دوره انتخابات مجلس و ششمین دوره انتخابات خبرگان در راستای حضور پرشور آحاد جامعه در این رویداد مهم بیانیه ای صادر کرد.

منتشر شده در : 

مسئول ستاد انتخاباتی جوانان انقلابی کهگیلویه و بویراحمد منصوب شد

طی حکمی رئیس ستاد انتخاباتی مجلس خبرگان رهبری و مجلس شورای اسلامی شورای عالی جوانان انقلابی استان کهکیلویه و بویراحمد منصوب شد.

منتشر شده در : 

مژدهی پور در سوق: تبعیض باید از بین برود، محرومیت باید از رخسار کهیگلویه بزرگ زوده شود

مژدهی با تاکید بر خدمات نظام جمهوری اسلامی در این حوزه گفت: نمیخواهم منکر خدمات نظام مقدس جمهوری اسلامی شوم این اقدامات مربوط به گذشته بود وقطعا لازم بود ولی کافی نبود و نیازمند این هست که با یک حرکت جهادی، مدیریت جهادی و نماینده جهادی دست در دست و گام با گام تلاش کنیم تا چهره فقر و محرومیت از رخسار زیبای منابع طبیعی این حوزه زدوده شود‌.

منتشر شده در : 

انصراف دهراب پور به نفع اصولگرایان

کاندیدای کهگیلویه و بویراحمدی به نفع ۲ تشکل اصولگرا در حوزه انتخابیه خارج از استان انصراف داد.

منتشر شده در : 2024/02/23 - 07:02

۲ مدیر دولتی حامی داوطلبان انتخاباتی در کهگیلویه و بویراحمد برکنار شدند

– رئیس هیئت بازرسی انتخابات استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: ۲ مدیر دولتی حامی داوطلبان انتخاباتی در این استان برکنار و ابلاغ دو نفر از هیئت های بازرسی این استان که در خصوص انتخابات ۱۱ اسفندماه ۱۴۰۲ جانبدارانه رفتار و عمل کردند، لغو شد.

منتشر شده در : 2024/02/22 - 10:02

نشست بصیرت افزایی با موضوع مشارکت حداکثری در انتخابات برگزار شد/کسی به برانداز حکومت در هیچ جای دنیا اجازه ورود نمی‌دهد

مدیر حوزه علمیه کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به اینکه وقتی ما رای می‌دهیم اما مطالبه‌گری نسبت به حق خود و افراد جامعه نمی کنیم، گفت: ما چک سفید امضا به کسی ندادیم، اما حمایتگر مطالبه‌گریم، حامی دولت هستیم از جان دل دوست داریم اما دست از مطالبه‌گری بر نخواهیم داشت و حرف‌های مردم را مطالبه می‌کنیم.

منتشر شده در : 
منتشر شده در : 2024/02/21 - 04:02

بعضی از خدمات زارعی تا سالهای سال تکرار نمی شود/ دعوت از زاگرس نشینان در پایتخت به حمایت از مرد عمرانی بویراحمد

فعال سیاسی و اجتماعی کهگیلویه و بویراحمد گفت: اکنون به دلیل همه خدمات و زحمات حاج غلام محمد زارعی این مرد مهربان و زحمتکش و بی‌ریا چه زیبا خواهد بود که لر زبانان و برادران همخون زاگرس نشین در حوزه انتخابیه تهران بزرگ از برادرانی همچون حاج زارعی حمایت کنند تا اقتدار زاگرس همچون دنا و زردکوه همچنان پابرجا بماند.

منتشر شده در : 

صحبت‌های بهرامی در همایش شکوه مشارکت؛

تحت هیچ شرایطی به اعتماد شما مردم خیانت نخواهم کرد/ما سفره‌ها را کوچک نخواهیم کرد و کسی را از کنار سفره‌ها بلند نمی‌کنیم

دکتر بهرامی،عنوان کرد: جریان راه روشن فردا از جنس مردم و در کنار مردم بوده و ما کنار مردم خواهیم بود. و در کلام آخر باید بگویم تحت هیچ شرایطی به اعتماد شما مردم خیانت نخواهم کرد

منتشر شده در : 2024/02/15 - 11:02

بهرامی در جمع مردم منطقه بونه بن مارگون؛

روزی فارغ از جغرافیا ،قومیت و نگاه‌های سیاسی برای همه شغل ایجاد می‌کنیم/برای رفع محرومیت استان درخواست‌های بزرگی داشته باشید

بهرامی،عنوان کرد با اطمینانبه شما می گویم ، آب ،برق ،جاده ، گاز واینترنت نیازهای اولیه هستند وقول می دهم سرعت تامین آنها را بالاتر ببریم تا وزودتر نیاز مردم تامین شود و که از عزیزان استدعا دارم وکه سطح نمایندگان را در این نیازها نبیند ،چون دولت موظف هست این نیازها را برطرف کند و درخواست های مهم وکارهای بزرگ که بتواند برای همیشه این مردم را ازمحرومیت نجات دهد.

منتشر شده در : 

حضور در استانداری و اعتراض شدید نادر منتظریان

نامزد انتخابات بویراحمد و دنا گفت: با این وضعیت تا درست شدن وضعیت استانداری را ترک نخواهم کرد.

منتشر شده در : 2024/02/13 - 03:02

محمد بهرامی در جمع پرشور مردم کبگیان؛

تعریف پروژه‌ در این روزهای منتهی به انتخابات فریب افکار عمومی است/چرا درخواست مردم ما باید در حد نیازهای اولیه باشد؟!/ حق فرزندان نخبه این استان اخراج از کار به علت برچسب غیربومی بودن نیست

بهرامی، گفت: اینکه ما هرجا می‌رویم خواسته مردم نیازهای اولیه است یک ظلم بزرگ برای این استان است. این زیرساخت‌ها باید از قبل آماده می‌شدند.

منتشر شده در : 2024/02/12 - 10:02

مهدی روشنفکر: بزدل‌های سیاسی دنبال فرار از کابوس شکست هستند

نامزد انتخابات مجلس شورای اسلامی در حوزه بویراحمد، دنا و مارگون گفت: بزدل های سیاسی که هرگز جرات نداشتند به بیان عقیده خود بپردازند و از اندیشه‌ای که نام و نان خود را از آن می‌دانند، دفاع کنند، برای فرار از کابوس شکست روی به شیوه‌های مختلف آورده‌اند.

منتشر شده در : 

زارعی حوزه انتخابیه خود را تغییر داد/کوچ زارعی به تهران

حاج غلام محمد زارع با تغییر حوزه انتخابیه خود به تهران از رقابت در کارزار انتخابات بویراحمد، دنا و مارگون انصراف داد و اعلام کرد که این اقدام به منزله حمایت از هیچ کدام از نامزدهای محترم حاضر در انتخابات حوزه انتخابیه بویراحمد،دنا و مارگون نبوده و نخواهد بود.

منتشر شده در : 

غلام محمد زارعی نامزد انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه بویراحمد:

زارعی؛حاضر به مناظره در هر مکان و زمانی هستم

کاندیدای دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد در واکنش به سخنان رئیس دانشگاه یاسوج، گفت: حاضر به مناظر در هر مکان و زمانی هستم.

منتشر شده در : 

نظر روشنفکر درباره پول‌پاشی/روشنفکر چه چیزی را توهین به شعور مردم دانست؟

نماینده شهرستان‌های بویراحمد، دنا و مارگون در مجلس شورای اسلامی، افزود: برخی با دیدن وضعیت خود بر اثر دستپاچگی دست به توهین و تخریب افراد، شخصیت‌ها، ایلات و طوایف می‌آورند و بعد رو به عذرخواهی می‌آورند این خود توهین به شعور مردم است.

منتشر شده در : 2024/02/10 - 01:02

واکنش رئیس ستاد بهرامی، در خصوص انتشار مطلبی با هدف تفرقه‌افکنی/رعایت اخلاق اولویت نخست ستاد انتخاباتی “راه روشن فردا” است

رئیس ستاد محمد بهرامی در خصوص انتشار یک مطلب در یکی از سایت های استان که قصد ایجاد نفاق و تفرقه بین هواداران غلام محمد زارعی و جریان راه روشن فردا را داشت واکنش نشان داد.

منتشر شده در : 2024/02/08 - 10:02

حاج غلام محمد زارعی در جمع مردم بونه بن جوکار:

اولویت نماینده باید مطالبات مردم باشد نه بستگان و پیمانکاران/مردم از مشکلات که ناشی از ناکارآمدی و بی توجهی است رنج می برند/دنبال مرزبندی جغرافیایی نیستم بویراحمد بالا و پایین نداریم

نامزد انتخابات مجلس در حوزه بویراحمد و دنا گفت: مردم از مشکلاتی که ناشی از بی‌توجهی و ناکارآمد.

منتشر شده در : 2024/02/07 - 04:02

طنین صدای قانون مداری و توسعه خواهی"محمد بهرامی" در بین مردم سقاوه؛

کناره‌گیری “بهشتی” از انتخابات به نفع”بهرامی”

نخستین کاندیدای انصرافی مرکز استان کهگیلویه وبویراحمد به نفع بهرامی کنار رفت.

منتشر شده در : 2024/02/06 - 03:02

انتخابات مجلس محل آزمون و خطا نیست/سرنوشت مردم در گرو انتخاب آنها است

نامزد انتخابات مجلس دوازدهم در جمع مردم گفت: :انتخابات مجلس آزمون و خطا نیست فرصت ها کم است از دست ندهید به دور از احساسات و فشارها و خواهش و تمنا برای رضای خدا و آینده جوانان تصمیم بگیرید.

منتشر شده در : 

زارعی در جمع مردم لما؛

برخی کاندیدا با توسل به فشار و التماس و قرآن سعی در جلب رأی مردم دارند/ ما با مردم پیوند عمیق داریم

غلام محمد زارعی در جمع مردم لما، گفت: بر خلاف بقیه که با توسل به فشار و التماس و قرآن سعی در جلب رأی مردم دارند ما با مردم پیوند عمیق داریم

منتشر شده در : 2024/02/05 - 12:02

در طول مسئولیتم یک روز برای خودم زندگی نکردم/همه وقتم را جز صرف خدمت و پیگیری امور مردم به کار دیگری مشغول نشدم/ اگر جریانی یا زهرا (س) راه بیفتد بوق و کرنای دیگران خاموش می‌شود

زارعی با بیان اینکه تا جایی که برایم مقدور بوددر طول مسئولیتم یک روز برای خودم زندگی نکردم، افزود: همه وقتم را جز صرف خدمت و پیگیری امور مردم به کار دیگری مشغول نشدم.

منتشر شده در : 2024/01/28 - 11:01

زارعی هرگونه ائتلاف با دیگران را تکذیب کرد

تعدادی از نامزدهای انتخاباتی در حوزه بویراحمد بزرگ به دعوت حجت الاسلام والمسلمین صفدر پناهی به ع در شورای وحدت اصولگرایان استان کهگیلویه و بویراحمد شرکت کردند.

منتشر شده در : 2024/01/27 - 08:01

پربازدید ترین های اخیر

بالای صفحه